Şimdi Ara

BİLGİSAYARIMLA İLGİLİ YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Bende 2000 Model Vestel Bilgisayar Var Celeron Işlemci 533 Mhz 1.43 Gb Harddisk Pek Fazla özelliğine Bilmiyorum.onboard Ekran Karti Var Sanirim.
    Ben Sadece Internet Müzik Falan Için Biraz Ayaklandirmak Istiyorum.sizlerden öneri Alayim Dedim.512 Mb Ram 128 Ekran Karti 80 Gb Harddisk Düşünüyorum Bunlari Takviye Edip En Azindan Internete Girsin Diye Biraz çabalayim Diyorum.şimdide Giriyor Ama Alan çok Az Yavaş Windows 98 Le çalişiyor Pek Günümüze Uygun Değil Yanii.
    Sizlerden Ricam Alacağim Parçalar Yararli Olurmu Isteklerim Için Başka Bir Parçada Eklemem Gerekirmi Bunlara Yardimci Olursaniz Sevinirim.. Teşekkür Ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEDRANA -- 19 Aralık 2006; 14:37:18 >

• aslına bakarsan pc internet için ideal. ekran kartı almasanda olur büyük ihtimal 8 mb - 64 mb dir işini görür. ama sabitdiski 80 e çıkarman her yönden sana avantaj getirebilir (müzik yüklemelerinde fln) ram da sana kalmış gene müzik için yükselte bilirsin ama anakart özelliklerine dikkat et 2*256 fln yapabilirsin elindeki rami kullan ama düzenli olarak 64 varsa 2*64 de işini görür. nede olsa internet - müzik için diyorsun ayrıca bunları sıfır bulma imkanın olmayabilir bir pc hastanesinde uygun fiyata bulursun:....
  • ARKADAŞIM PC İNTERNETE GİRİYORDA HARDDİSK 1.43 GB YANİ BUNUNLA BAŞEDEBİLMEK İMKANSIZ GİBİ BİŞEY BEN HANİ İSTİYORUMKİ ŞUAN OLDUĞU GİBİ Bİ SAYFAYI 5 DAKİKADA AÇMASIN EN AZINDAN HIZ OLARAK BİDE DİSK ALANI OLARAK YARAR SAĞLASIN ANAKART PEKİ TAHMİNİNE GÖRE NEDİR BÖYLE BİR BİLGİSAYARDA HERHANGİ BİR EKLENTİ YAPMAMA GEREK VARMI SENCE ANAKART İÇİN...
    CEVABIN İÇİNDE TEŞEKKÜR EDERİM AYRICA...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.