Şimdi Ara

bilgisayarımın sadece başlangıç ekranı geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Laptop indirme yapıyordu o yüzden gece açık bıraktım ama şarja takmayı unutmuşum. Sanırım şarjı tamamen bittikten sonra kapandı. (Bundan emin değilim gerçi çünkü şarj aleti takılı değilken bir süre sonra uyku moduna geçiyor) Sabah şarja takıp power tuşuna basınca sadece başlangıç ekranı (lenovo yazıyor siyah ekranda) geliyor 2-3 saniye karanlık ekran kalıyor sonra tekrar lenovo yazısı geliyor bu boyle devam ediyor hep. sebebi ne olabilir acaba? Laptobum Lenovo Ideapad Z580

• Bende Lenovo Z500 kullanıyorum. Buna benzer bir şey banada olmuştu, anlatayım.

Laptopu uzun süre kullanmayacağım için pilini bitirip kaldırmıştım. Tekrar sarja takıp açtığımda aynı sizinki gibi Lenovo yazısı gelip gidiyordu. Yaklaşık 3-4 dk bekledikten sonra açılmıştı. Sanırım pil kendini korumaya mı ne alıyormuş. Size tavsiyem Lenovo yazısı gelsin ve o şekilde kendi haline bırakın. Eğer açılmazsa bir sorun var demektir.
  • Çok teşekkürler öncelikle. 20 dakikadır aynı halde hala açılmadı. Napsam bilemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.