Şimdi Ara

Bilgisayarimin icini actim toparlayamadim yardim bekliyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar, ben mehmet. Fani temizlemek icin Hp pavilion dv6 1360et modeli laptopumun icini actim fakat toparlayamadim 8 vida falan artti. Calistirdim sarj oluyor calisiyor ama bi turlu baslatamiyor kendini. Sebebi nedir?

Bunlar da gorselleri;

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sence bu attığın fotoğraflar sorunu anlayabilmemiz için yeterli mi ?
  • Tekrar içini açıp eksik vidaları takman lazım. Bi yerde temassızlık olmuştur.
    Ayrıca cihazın içini açarken her adımda fotoğrafını çek ki hangi vida nereye takılacak ordan bakarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabriolet1981 -- 27 Mayıs 2017; 2:16:16 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tihilu

Sence bu attığın fotoğraflar sorunu anlayabilmemiz için yeterli mi ?

O gun acamadik icini kusura bakma. Bugun veya yarin bi daha acacagiz o zaman fotograflarini atarim. Sokme asamasinda da bikac fotografini cekmistik ama vidalarin yerleri hakkinda degildi.

Bi kabloyu takarken elim kaydi tirnagim cip sete carpti. Kirilmis midir?

• Ovvv bu laptobu tanırım birdaha görmek istemeyeciğim bir laptop hep sorun çıkarır altındakş plastikler gofret ısınma Güneş e kafa tutar.

• Volkan1x V kullanıcısına yanıt
    Benim leptopta oyle. Bende fani pislenmistir ne zamandir temizlemiyodum dedim videolardan falan actim. Geri de topladim ama nedense ekrana goruntu gelmiyor. Parcalara kolonya degse bisey olur mu?

• MiMiiT M kullanıcısına yanıt
    İletken olduğu için zarar verebilir, boya,resim fırçası gibi birşeyle yumuşak telli olacak bununla hafif tarbeler ve süpürge eşliğinde güzelce silebilirsin.

• Volkan1x V kullanıcısına yanıt
    Kolonya ve kulak cubugu kullandim. Annem ekran kartini cizmisindir 2 gun disarda durdu falan dedi de pek inanmadim. Olabilir mi boyle bisey?

kolonya kullandıktan ne kadar sonra ççalıştırdın ?
  • easygamee kullanıcısına yanıt
    kolonya bozmuş olabilir fan dışında biyerlere damlamışsa
  • 20 30 dakika sonra. Kolonya parcalara temasinda bozar mi yoksa calistirildiginda mi biseyler olur?

• Sıvı ile asla temas ettirme o incecik yeşil devrelerin arasında kendi çizgini çizersin haliyle elektrik oradan olmaması gereken yerlerde sorun çıkarabilir silgi ile ram siliyolardı ama kırılabilir

Hava tutsan yeter birde;

Youtube dan söküm videonu izleyip ne nerde diye bilgi edinebilirsin

(laptop modeli) dissable

Ben telefonun ekranını değiştirmiştim

Mevcut çalışan sisteme yani elektrik varken sıvı teması olursa kısa devreden dolayı parça zarar görebilir onun dışında sorun olmaz eğer kuruduysa.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.