Şimdi Ara

BİLGİSAYARIMI NASIL SATACAĞIM?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Adminlere söylüyorum şimdiden; bu konu hangi bölüme açılır bilemedim. buraya açmaya karar verdim en mantıklısı bura.

Arkadaşlar masaüstü bilgisayarımı satmak istiyorum? fakat nasıl satacağım hakkında fikrim yok? ekran kartını falan filan ayrı ayrı mı satacağım? yoksa direk kasayı mı satacağım? monitörü falan nasıl satacağım? yardım ederseniz sevinriim.

• Hocam 2.el bölümünde satabilirsiniz.
    Ayrica tek tek satacaksaniz ayri ayri ilan acabilur yada tek ilan üzerinde hepsine ayri fiyatlar verebilirsiniz.
    Bütün olarak satacaksaniz bir fiyat belirler ve parça olarak satmiyacaginizi belirtirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prophet66

Hocam 2.el bölümünde satabilirsiniz.
    Ayrica tek tek satacaksaniz ayri ayri ilan acabilur yada tek ilan üzerinde hepsine ayri fiyatlar verebilirsiniz.
    Bütün olarak satacaksaniz bir fiyat belirler ve parça olarak satmiyacaginizi belirtirsiniz.

demek istediğim bu işin rajonu nedir? nasıl satılır? ayrıyeten sistemim hakkında hiç bir bilgim yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whenifeelit

quote:

Orijinalden alıntı: Prophet66

Hocam 2.el bölümünde satabilirsiniz.

demek istediğim bu işin rajonu nedir? nasıl satılır? ayrıyeten sistemim hakkında hiç bir bilgim yok

Öncelikle sistemi öğrenin
    Daha sonra piyasa fiyatlarına göre kendi fiyatlarınizi biraz düşük veya fazka olarak oluşturun. Herhangi bir rajonu yok sadece sat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.