Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bilgisayarımdaki website backup veri kurtarma geri getirme

2
Cevap
0
Favori
294
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Bilgisayarımdaki website backup veri kurtarma geri getirme
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    25 Mesaj
    Merhaba
    Arkadaşlar şimdi benim şöyle bir sorunum var bilgisayarıma laptop pc'ye sunucumuzdan sitelerin yedeklerini almıştık bir klasörün içine tar.gz uzantılı şuan bu yedeklere ulaşamıyorum ve yedekleri bulmam lazım yedekleri aldıktan belli zaman sonra bilgisayara format attım yedekleri masaüstündeki klasörden silmedim bu yedekleri nasıl gerigetirebilirim çeşitli geri getirme programları kullandım ama hiçbiri işe yaramadı bu programlar sanırım geri dönüşüm kutusuna atılanları geri getiriyor bu konuda nasıl çözüme ulaşabilirim yardımlarınızı Rica ederim.

Aşağıdaki programları kullandım ama başarılı olamadım websitelerimin backup dosyalarına ulaşamıyorum

recuva
    Ontrack EasyRecovery Professional
    Recover My Files v5
    File Scavenger 3.2

|
    |
    |
    |
    Yardımcı olabilecek var ama nasıl yardımcı olacağını tarif etmesi biraz zor. Madem kendi imkanlarınla çözmek istiyorsun aşağıdaki linkteki makaleyi okuyarak dosya türüne göre nasıl arama yapabileceğini inceleyebilirsin. Zaten hali hazırda programın tar uzantıyı desteklediğini düşünüyorum. hiç ayarla yapmadan da tarayabilirsin. Sonuç olarak bu programların hepsi bir yere kadar.

quote:

http://www.r-tt.com/Articles/Creating_Custom_File_Type_R-Studio/index.shtml
    |
    |
1
Reklamlar
instagram takipçi
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.