Şimdi Ara

Bilgisayarımdaki 2 dosyayı silemiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
59
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 ay
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 14 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • GameRkRal (2 mesaj) impostoryw (1 mesaj) KayaMk (1 mesaj) Flatronx (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Bilgisayarımdaki 2 dosyayı silemiyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    151 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Dosya Kullanılıyor diyor ama görev yöneticisinden bulamıyorum şöyle diyim half-life unpatched sürümünü indirmek istedim ama her yerde mega vardı orda da sürekli satın satın al diye indiremeyeceğim için başka yerlere baktım bir yerden 1.4 gb lık bir dosya çıktı (sonradan anladımki beta sürümünü indirmişim oyuna bile giremedim ana menüde kaldım) sonra ordaki her şey sildim ve iki tane dosya kaldı ne yaparsam yapayım kullanılıyor diyor virüs indirdim diye çok korkuyorum nasıl sileceğime dair yardımcı olabilecek varsa çok memnun olurum şimdiden tşkler

|
    |
  • Teğmen
    151 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

not bu dosyaları bilgisayarıma daha yeni katmama rağmen çok saçma ve korktuğum bir hata alıyorum dosya uzantısını değiştirdim ismini değiştirdim belki silerim diye ama sonuç;

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/ba/bf/2a/babf2ab1b2fb37549e3d7a4671d195d3.png&t=0&width=480&text=1
    |
    |
  • Yüzbaşı
    539 Mesaj
    |
    |
  • Teğmen
    220 Mesaj

deneyeceğin ve sonuç alacağın işlemler

1-görev yöneticisinin işlemler bölümünden bu isimdeki işlemi bul üzerine tıkla sağ alttaki görevi sonlandır butonuna bas sonra sil.

2-bilgisayarı güvemli modda başlat dosyayı bul sil ve yeniden başlat.

• Teğmen
    189 Mesaj

bu arkadaşın dediğine ek olarak

wise cleaner programını edin ve kurulum sonrası sağ tarafta sana sunulan paketlerden "zorla silici" paketini indir. bu dosyaların kaynak yerlerini yani hedef dosyasını bul ve bu programa zorla sildir.

not: ilk önceliğin yukarıdakı arkadasın dedıgı gıbı olsun. sorun çözülmezse o zaman bunu yap.

|
    |
    KayaMk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.