Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

BILGISAYARIMDA SPY VAR, IMDAAAT!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
31
Cevap
0
Favori
874
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> BILGISAYARIMDA SPY VAR, IMDAAAT!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    180 Mesaj
    Dün akşam gelen bir maili açtım, bilgisayarıma virüs ve spy doluştu. Norton ve Spy Weeper programlarını çalıştırdım, hepsini temizledim. Ancak Masaüstünde "file://C:\WINDOWS\desktop.html" diye bişey var, silemiyorum, temizleyemiyorum, kafayı yemek üzereyim. Masaüstüne wallpaper, ekran koruyucu koymamı engelliyor. Masaüstünün rengi oynayıp duruyor. Bu konularda bilgim yok, lütfen bana acilen yardım edin...

|
    |
    spys&d yuklemeyı dene..eger oda temızlemesse kı ıllakı temızler format tan baska caren gozukmuyo.bıde maıllerı acarken konu baslıgına dıkkat edın.yabancı olanları acmayın lutfen
    |
    |
    713 Mesaj
    Spyware Doctor kesin cozum
    |
    |
    Spybot yada ad-aware kardeş kesin çözüm valla
    |
    |
    msaüstünde boşluga sağ tıkla özellikler ordan açılan menüde masaüstüne gel alt tarafta masaüstünü özelleştiri tıkla,üst taraftaki web kısmına bak orda işaretli bişey varsa kaldır.o spy kendini senin kullandıgın masaüstün gibi ayarlıyo sen yenisini yüklemeye kalksan active desktop muhabbetini kullanıyosun diye yükleyemiyosun.dediğimi bul ve yap spy falan hak getire :)
    |
    |
  • Teğmen
    180 Mesaj
    Kardeş, masaüstünde sağ tıklayamıyordum, ama denetim masasına tıklayıp oradan senin dediğini yaptım ve başardım. Çok teşekkür ederim. I trust you.

quote:

Orjinalden alıntı: Trust_Me

msaüstünde boşluga sağ tıkla özellikler ordan açılan menüde masaüstüne gel alt tarafta masaüstünü özelleştiri tıkla,üst taraftaki web kısmına bak orda işaretli bişey varsa kaldır.o spy kendini senin kullandıgın masaüstün gibi ayarlıyo sen yenisini yüklemeye kalksan active desktop muhabbetini kullanıyosun diye yükleyemiyosun.dediğimi bul ve yap spy falan hak getire :)
    |
    |

• Yarbay
    2553 Mesaj
    evet masa ustunu ters tıklayamazsın
    o yuzden gorev cubugu kitli ise kilidi kaldır
    gorev cubugunu ekranın sagına yada soluna kaydır ondan sonra
    gorev cubugunun eskı yerınde senın
    masa ustunun normal halı kalıcak oraya ters tıklayabılırsın sonra o arkadasın dedıklerını yaparsın...
    o spy cok manyak bı sey bende ugrastım onunla, her formattan sonra eger ghost kullanmıyorsan,
    windows xp nin Sistem Geri Yukle yardımıyla Sistem Geri Yukleme Noktası olustur. boyle durumlarda sistemi geri yukle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaRQuE -- 3 Ocak 2005, 4:29:20 >
    |
    |
    +1
    |
    |
    ad-ware stopper kesinçözüm download.com dan indirebilirsin
    |
    |

+10
    Kesin çözümü anlatmışsın Trust_Me, seni kutlarım....
    |
    |
    Tip: Her oylamadan sonra, Temp dosyasındaki "Cookie:xxx@network54.com"u silerek istediğiniz kadar "OY" kullanabilirsiniz..
    BAŞKA TÜRKİYE YOK. Nu Mutlu Türk'üm Diyene..!!

http://www.network54.com/Votelet/29462
  • Teğmen
    157 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: montoya

Dün akşam gelen bir maili açtım, bilgisayarıma virüs ve spy doluştu. Norton ve Spy Weeper programlarını çalıştırdım, hepsini temizledim. Ancak Masaüstünde "file://C:\WINDOWS\desktop.html" diye bişey var, silemiyorum, temizleyemiyorum, kafayı yemek üzereyim. Masaüstüne wallpaper, ekran koruyucu koymamı engelliyor. Masaüstünün rengi oynayıp duruyor. Bu konularda bilgim yok, lütfen bana acilen yardım edin...

dostum
    ilk önce yapacağın sey masaüstünde sağ tuşla tıkla. özellikler e gel. ardından masaüstü nü sec. alt tarafta masaüstünü özelleştir diye bir ikon war ona tıkla açılan pencerede security diye bir şık war ve işaretli onu kaldır we sil.
    ardından spy sweeper ile güzelce bir tarattır. ve ad-ware ile.
    ardından böyle bir sorunun kalmıcak. benim başımada geldi. 2 gün boyunca bana kafayı cizdirdi.
    merak etme ardından bir daha böyle brşey gelmiyecek. fakat spy sweeper ı muhakkak arka planda calışmasını tavsiyte ederim..
    şimdiden kolay gelsin....
    sevgilerle riforma..............
    |
    |
    Fethi zor, Fatihi tek....

• Binbaşı
    1989 Mesaj
    bana da çok virüslü mail geliyor (yabancılardan konu başlıkları hi,gils vb) gibi
    ve ben açmam gerektini bildiğim halde açıyorum...
    zonealarm security suite kullanıyorum ve mail leri açarken block
    koyuyor şuana kadar bir sorun yok...

spyware olarak 'SpySubtract' öneririm
    |
    |

en azından benim rengim belli, sen ne ayaksın
  • Yüzbaşı
    881 Mesaj
    quote:

aynısı benim başımada geldi öle masaütüne sağ tıklama ile olmuyor adam bir html oluşturmuş onuda web öğelerini masasütüne kilitiliyor yani hazırlanan html masaüsütnde sağ tıklanmıyor tıklansa bile bir web sayfasının içinde özelliklere tıkladığımızdaki görüntüyü alırız onun için arkadaşım bulmuş çözümü en garantisi denetim masası --görüntüden --masaüstü--masaüstü özelleştir---web
    |
    |

• Yarbay
    2553 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: MaRQuE

evet masa ustunu ters tıklayamazsın
    o yuzden gorev cubugu kitli ise kilidi kaldır
    gorev cubugunu ekranın sagına yada soluna kaydır ondan sonra
    gorev cubugunun eskı yerınde senın
    masa ustunun normal halı kalıcak oraya ters tıklayabılırsın sonra o arkadasın dedıklerını yaparsın...
    o spy cok manyak bı sey bende ugrastım onunla, her formattan sonra eger ghost kullanmıyorsan,
    windows xp nin Sistem Geri Yukle yardımıyla Sistem Geri Yukleme Noktası olustur. boyle durumlarda sistemi geri yukle..

:))) tekrar
    |
    |
    bak dostum aynı sorunları bizde yaşadık.halada yaşıyoruz.bu durumda o pc yi temizlemen en az 1-1.5 saati alır kim daha erken yaparım derse yalan.yok o spy programı bu virüs programı bu trojan programı güncellemesi falan derken bi bakıyon saatler geçmiş.yanlış anlama ama bazen bunların hepsi birden bile bi işe yaramıyor.kendi namıma sana bişey deyim ben artık bu gibi durumlarda direk format atıyorum en kolay o geliyor bana.hem driverleri ile beraber en babası 1 saat sürüyor hemde garanti temizlik.
    |
    |
    ewelfener +1
    :)) hehe
    |
    |
    bende de coolwebsearch denen bir bela varki aylardır bilgisayarımda.
    kendini internet explorer-main klasörüne eklemiş ne kadar silsemde hep kendini yeniliyor
    bütün virüs programlarını denedim 100 kez 200 kez sildim ama hep kendini yeniliyor bu pislik.
    |
    |
    |
    |
    *** Düşersin ama kalkarsın, kaçırırsın ama yakalarsın, vazgeçmezsen başarırsın...***
  • Yüzbaşı
    336 Mesaj
    1- Başlat - Ayarlar - Denetim masasını seç
    2- Denetim masasından Görüntü isimli ikona tıkla...
    3- Görüntü özellikleri penceresi çıkacak oradan masaüstü bölümünü seç...
    4- En altta Masaüstümü özelleştir butonu var ona tıkla...
    5- Masaüstü öğeleri diye bir pencere açılacak oradan web bölümünü seç....
    6- Web sayfaları yazan bölümdeki web sitesini sil...

sorunun çözülmüştür.... İyi günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzates -- 4 Ocak 2005, 1:58:29 >
    |
    |

The Soul Of BMW.
    oguzates, Acer Aspire 5920 derneği üyesidir.
    ACER 5920 (T9300) - 3 GB RAM - 8600 GT 512 MB
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    spy sweeper kur geçer
    |
    |
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Masal
google reklamları
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.