Şimdi Ara

Bilgisayarımda bir sorun olur mu Ve böyle bir sorunla karşılaştınız mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
210
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Bilgisayarımda bir sorun olur mu Ve böyle bir sorunla karşılaştınız mı ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1048 Mesaj
    Arkadaşlar bugun sabah ailem bilgisayarı açmış ve winapı çalıştırmış çalışmayınca bilgisayarımdan girmeyi denemiş ve bilgisayarıma girince bilgisayar kitlenmiş sonra ben geldim ve her yöntemi denememe rağmen :

ctrl_alt_delete , alt_f4 hepsini denedim ama olmadı o bilgisayarım sekmesi kapatılmadı masaüstüne gidip yeniden başlatayım dedim masa üstünde hiç bir simge yok bilgisayarın power düğmesinden kapatıyım dedim power düğmeside çalışmadı ve son olarak laptopun fişini çekip tekrar taktık anca böle açıldı.

Şİmdi böyle yaptığımız için bir sorun olur mu ve bidaha böyle bir sorunla karşılaşırsak ne yapmayalıyız cevaplarınız bekliyorum .

|
    |
    |
    |
    Hmm teşekkür ederim şimdi bir sorun yok Allah'a şükür ama o anda bilgisayarın elektriğini kesmekten başka çağrem yoktu ama şimdi normal .
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
Bey Azura
üniversite
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.