Şimdi Ara

Bilgisayarıma zarar gelirmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar kasa, monitör, hoparlör hepsi aynı fişe bağlı.Salonda veya mutfakta bir cihaz bağlanıp çalıştırılınca hoparlörlerden çıt diye bi ses geliyor acaba kasaya veya monitöre bir zarar gelirmi bundan dolayı?

• quote:

Orijinalden alıntı: sepkov

Merhaba arkadaşlar kasa, monitör, hoparlör hepsi aynı fişe bağlı.Salonda veya mutfakta bir cihaz bağlanıp çalıştırılınca hoparlörlerden çıt diye bi ses geliyor acaba kasaya veya monitöre bir zarar gelirmi bundan dolayı?

yok hocam biliyorum o sesi birşey olmaz
  • Bişey olmaz merak etmeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elektrik Psuya vurabilir sonunda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saolun beyler teşekkür ederim.
  • Birsey olmaz diye biliyorum ama kesinlestirmek icin elektrik bolumune acabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bişey olmaz arada bendede olur
  • quote:

Merhaba arkadaşlar kasa, monitör, hoparlör hepsi aynı fişe bağlı.Salonda veya mutfakta bir cihaz bağlanıp çalıştırılınca hoparlörlerden çıt diye bi ses geliyor acaba kasaya veya monitöre bir zarar gelirmi bundan dolayı?

banada baya oluyo kasaya hiç bir zarar vermez rahat olunuz
  • quote:

Ben elektronikçiyim o sesten birşey olmaz ama sisteminizi çok korumak istiyorsanız 1000va bir ups almanızı öneriyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekrar teşekkürler arkadaşlar.Cevaplarınızı değerlendircem ama şimdilik bi kalsın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.