Şimdi Ara

BİLGISAYARIM OYUNLARDA KAPANIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilgisayarim cs goda 120 fps ve uzerini gorunce ve lolde ekranda cok fazla gorsellik yani ışık parlak skiller minyonlar falan olunca bi anda kapanıyor ve kapanmadan önce ekran karti fanindan cok ses geliyor bunun bir çözümü var mıdır ekran kartı markası Zotac GTX 260 AMP

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Psu yetmiyor gibi gözüküyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Riesso kullanıcısına yanıt
    ne yapmam gerekir peki psu için
  • ninon N kullanıcısına yanıt
    Güç kaynağınız hakkında detaylı bilgi verebilir misiniz? Ayrıca ısı değerlerini de paylaşmanız faydalı olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunları pek bilmiyorum anlamam da nerden öğrenicem

• Msi afterburner acip oyunda sicakliklari izleyin ve kapandiginda islemci ve ekran kartinin kac derecelerde gezindigini soyleyin. Guc kaynaginizin 12 voltta kac amper verdigini ogrenip yazin ve sistemin kac watt cektigini anlamamiz icin islemcinin de ne oldugunu yazin. Ayrica overclock yaptiniz mi onu da soyleyin.

Yeni bir e.karti al.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • forvet09 kullanıcısına yanıt
    Yeni kartlar uefi olmayan anakartlara takılamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

Dogrudur. Sifir demedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

Bu arada uefi olayi dogru mu?

• forvet09 kullanıcısına yanıt
    Ed Crisler Amca öyle diyor 14'üncü dakikasında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mete Can Karahasan -- 27 Haziran 2017; 11:35:58 >
  • Millet nasil kullaniyor eski sistemlerinde.

• @kaganiskowf42 overclock yapmadım işlemcim İntel(R) Xeon(R) x5450 @3.00GHz 3.00GHz şimdi msı afterburneri deneyeceğim
  • @kaganiskowf42 BİLGISAYARIM OYUNLARDA KAPANIYOR bu cs açıkken 100 fps
    BİLGISAYARIM OYUNLARDA KAPANIYOR buda oyun kapalıyken 6gb ram var işlemci server işlemcisi tek bi ekran kartı bu kadar sorun yaşatırmı ya

Programı kullanmayı bir öğrenin araştırıp. O resimlerin hiçbir anlamı yok. Oyun sırasında ayarladığınız bir köşede işlemci ekran kartı ram fps vs. ile ilgili değerleri takip edebiliyorsunuz gerekli ayarları yapınca. Ayrıca server işlemcisi dediğiniz işlemci 10 yıl öncesinin işlemcisi. Herkeste tüplü televizyon olduğu vakitten kalma işlemci server olsa ne yazar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkvelioglu -- 30 Haziran 2017; 8:10:17 >
  • Haklısınız ama işlemciden olduğunu sanmıyorum galiba sorunu buldum büyük ihtimal ekran kartında çünkü kasayı açıp baktığımda ateş gibiydi bunu önlememin bir yolu var mı ?
    @kaganiskowf42
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.