Şimdi Ara

Bilgisayarım ne kadar eder?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar. Yeni bilgisayar almaya karar verdiğim için eski bilgisayarımı satmaya karar verdim. Bilgisayarımın özelliklerine gelecek olursak ise 4 GB ram, i5 5200U 2.20GHZ, İntel hd graphics 5500 Dahili ekran kartı, Nvidia 920M harici ekran kartı, 500 GB HardDisk. Ek olarak eklemek isterim bilgisayarımın modeli Grundig GNB 1584 A1 Notebook.

Bilgisayarı yaklaşık 2016'dan beri kullanıyorum 2016'dan beri hiç temizlenmedi, Macunu yenilenemdi, Bataryası sağlam ölü değil, Kasada çizikler var, Kendi tuş takımı çalışmıyor(çalışıyor fakat kendi kendine tuşlara bastığından dolayı iptal ettik) Ekranın sağ alt tarafındaki kısmın dada bi kaç kırık var ama ekrana hiç etki etmiyor.

Bu konuda bilgisi olan kişiler yardım edebilirse sevinirim.

• Yeni alacağın bir laptopsa ve eski laptobunla yaşamayı öğrendiysen bence eski laptobu hafif güçlendir hızlandırır yoluna devam et ve o sıra lara bitiktir. Sonra laptobunu komşu çocuğuna ver ya da 2. Pc olarak kullan. Kendine laptop alırsın. Ama masaüstü alacaksan al gitsin çünkü laptobun eski baya. Yeni laptoplar çok pahalı olduğu için bununla idare et diyorum. Paran varsa sat gitsin bunu çerez parasına. 2 bin TL civarı alıcı belki bulursun oda mecburi alıcı olur. 2. El piyasasi şaşkın. Dediğim gibi paran varsa ihtiyaci olana bir öğrenciye vs 500 tl ye ver ya da bin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kanaat34

Yeni alacağın bir laptopsa ve eski laptobunla yaşamayı öğrendiysen bence eski laptobu hafif güçlendir hızlandırır yoluna devam et ve o sıra lara bitiktir. Sonra laptobunu komşu çocuğuna ver ya da 2. Pc olarak kullan. Kendine laptop alırsın. Ama masaüstü alacaksan al gitsin çünkü laptobun eski baya. Yeni laptoplar çok pahalı olduğu için bununla idare et diyorum. Paran varsa sat gitsin bunu çerez parasına. 2 bin TL civarı alıcı belki bulursun oda mecburi alıcı olur. 2. El piyasasi şaşkın. Dediğim gibi paran varsa ihtiyaci olana bir öğrenciye vs 500 tl ye ver ya da bin

RX 550 veya RX 560'lı sistem toplayacağım için satıyorum bunu. Bir kısmıyla monitör alacağım kalan kısmınla da başka bilgisayar parçaları almayı düşünüyorum. Bilgisayarcılar çok ölü fiyat veriyor o yüzden konuyu açmayı düşündüm. Ek olarak kendimde lise öğrencisiyim param az.

• atathe kullanıcısına yanıt
    Bu devirde fiyat performans sistem toplamak çok zor. Hele ogrenciysen. Elindeki ile idare edebiyorsan et yoksa öluculere satmak zorundasin sistemi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.