Şimdi Ara

Bilgisayarım kapanmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba yardımınıza ihtiyacım var laptopum bilgisayarı kapat dememe rağmen hiç bir tepki vermiyor ve daha sonra ne de olsa kapanmadı diyorum örnek veriyorum bir film izliyorum tutuyor filmin yarısında kapanıyor diyor ve kapanması ortalama 5 dakika sürüyor lütfen yardım edin ne yaptıysam olmadı sadece bu kadar da değil normalde 7-8 saniyede açılan bilgisayarın açılması da 30-35 saniyeye çıktı kaç kere format attım yine de bana mısın demiyor

• bios güncel degilse güncelle kurdugun işletim sisteminden kaynaklıda olabilir eğer donanımla çakışıyorsa işletim sistemin genelde yamalı oluyor işletim sistemleri değiştirmendede fayda olabilir denedikten sonra tekrar yaz
  • Harddiskini denetlemeni öneririm bendede buna benzer bir şey olmuştu.
  • ibrahimyldrm kullanıcısına yanıt
    Hocam şuan Windows 8.1 yüklü Windows 7 kurdum kapat diyince kapanıyor sorun yok ama Windows 7 de de bilgisayarı açınca ilk 2-3 dakika bilgisayar donup kalıyor SSD kullanıyorum açıkçası harddiskte sorun olduğunu sanmiyorum çünkü bilgisayar açıkken hiç bir sorun yok herşey gayet normal çalışıyor ve işin garip tarafı Windows 8.1 de ilk formattan sonra böyle bir sorun olmuyor ne zaman Windows update yapsam ondan sonra bu sorun ortaya çıkıyor :( bu arada biosum güncel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wufuk -- 23 Temmuz 2018; 17:45:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows 10 1607 veya 1709'a geçin derim.

Şu an en sağlam windows sürümleri bunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.