Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bilgisayarım kapanır kapanmaz tekrar başlıyor?

6
Cevap
0
Favori
181
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Bilgisayarım kapanır kapanmaz tekrar başlıyor?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    220 Mesaj
    Merhaba.
    Öncelikle Benim problemim windows kapanmaması değil.
    Herşey gayet normal,tekniğin donanımsal bişeyden olduğunu düşünüyorum.Sorun şöyle;Bilgisayarı kapat diyorum,windows'u kapatıyor en sonundada fanlar falan kapandığı anda(ciuuuuuv vuciiiiii gibi :) ) tekrar bilgisayar başlıyor.Yani bilgisayar kapanıyor ama anakart üzerindeki biryer baskı altında falan kaldı heralde,direk geri açılıyor.Geçenlerde ek bi ses kartı daha almıştım onu açarken bilgisayar kapalıydı.En alt slot'a takarken bastırdım "çot" diye bi sesle yerine oturdu ve bilgisayar yeniden başladı.Sanırım problem ogün oluştu.Ben bilgisayarı pek kapamam oyüzden problemi dün farkettim ve çözemedim bitürlü.Problem büyük ihtimal anakartta ama nerde anlamadım.MSI kt4av anakart.

Şimdiden teşekkürler.

|
    |
    |
    |
    Kartları çıkarıp sistemi öyle açmayı denedin mi?? Bir de biostan power seçeneklerine bir bak. Biosu default etmeyi dene. Bunları bir dene..
    |
    |
    Biosta bi problem yok,kontrol ettim.Modem olayı disable.Bios default gözüm kesmiyor.
    Problemin donanımsal olduğunu düşünüyorum.Kartları çıkarıp denemedim.
    |
    |
    |
    |
    ASUS M5A97 r2.0 EVO - AMD FX X6 6100 Soket AM3 3.3GHz 14MB Cache 32nm İşlemci GSKILL 8GB (2x4GB) Ares Blue Low Profile DDR3 1600MHz CL9 Dual Kit Ram - SAPPHIRE HD7870 GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11 Ekran Kartı TOSHIBA SATELLITE S70-A-11E NOTEBOOK BELLEK : 8 GBGRAFİK TİPİ : NVIDIA GeForce GT740MİŞLEMCİ : Intel Core i7-4700MQSABİT DİSK : 1 TB
  • Teğmen
    220 Mesaj
    Yok ses kartını söktüm.Problem onda.baskı falanda değil.
    Aleti taktığım anda bilgisayar başlıyor ve bu problem ortaya cıkıyor.Hangi slot olursa olsun aynısı oluyo.geri vercem ses kartını
    |
    |
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
son dakika
üniversite
SEO
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,088
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.