Şimdi Ara

BİLGİSAYARIM HİÇ AÇILMIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 57 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Michael Scofield (2 mesaj) one man one engine (2 mesaj) Doktorius (1 mesaj) cmldrs (1 mesaj) 1 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> BİLGİSAYARIM HİÇ AÇILMIYOR
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4569 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar bilgisayarım sony vaio vpcf13 serisi core i5 filan özellikleri var.Yaklaşık 6 yıldır sorunsuz kullanıyordum.Taki geçen haftaya kadar.Gece normal kapattığım bilgisayar sabah çalışmadı.Ne bir ışık ne bir tepki bomboş.Bilgisayarcı söküp baktı anakart değişecek dedi.Ben anlam veremiyorum ne olmuş olabilir?Çok dikkat ediyorudum temizlik bakım filan.Öyle çok aşırı da çalıştıadım hiç oyun filan oynamadım...Boştan yere yine masrafa girecez...

|
    |
  • Yarbay
    2708 Mesaj
    Amazon'da baya pahalı görünüyor fiyatı, eğer denilen gibiyse farklı bir cihaz almak daha mantıklı olur.

https://www.amazon.com/SONY-VPC-F13-Intel-Laptop-Motherboard/dp/B011OOLYPK
  • Yarbay
    4569 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Michael Scofield

Amazon'da baya pahalı görünüyor fiyatı, eğer denilen gibiyse farklı bir cihaz almak daha mantıklı olur.

https://www.amazon.com/SONY-VPC-F13-Intel-Laptop-Motherboard/dp/B011OOLYPK

Çok eski örneğin meb in öğretmenlere dağıttığı toshiba satallite 13 yıllık dizüstü bilgisayarlar takır takır çalışırken, çok iyi olsun diye benim 2500 tl ye 6 yıl önce aldığım sony bilgisayar sessiz sedasız gitti.Sanırım bir sonrakini çok pahalı almayacağım.Resmen kasıtlı eskitme yapmışlar...Oyun bile oynamadım sadece internete girip film izliyordum...

• Yarbay
    2708 Mesaj
    Farklı bir bilgisayarcıya da gösterebilirsiniz tek yerle sınırlı kalmayın tabi ama her içi açıldığında yıpranması daha çok olacaktır. Şahsi fikrim dediğim gibi yeni bir laptop alınması olur.
    |
    |
  • Yarbay
    5261 Mesaj

Bilgisayarda 6 yıl epey eski sayılır, zaten arıza da çoğu kez ben geliyorum demez çat diye gelir, aynısı benim de başıma geldi anakart gitti değiştirmeyi denedim pahallı geldi ayrıca alacağın da 2. el olunca ne kadar gideceğinin garantisi yok, fırsat bu fırsat deyip yenisini aldım. Bence 6 yıllık laptop'a masraf etmeye değmez, kaldı ki linkteki anakart fiyatına ya da biraz daha fazlasına buradan yeni jenerasyon i5 işlemcili laptop alınır.
    |
    |
    one man one engine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    27 Mesaj
    Hocam bi ara benim bilgisayarım da açılmıyordu bi arkadaş elektrik süpürgesiyle tozlarını al dedi işe yaradı isterseniz bi deneyin
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Kendi orijinal servisine gösterin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
En ucuz kedi maması fiyatları
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.