Şimdi Ara

Bilgisayarım hangi oyunları kaldırır

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bugün aklıma takılan bir soruyu sorucam öncelikle Windows 10 kullanıyorum ve ram 2gb ekran kartım amd radeon hd 6320 sizce bu sistemle pes 2013 sıkıntısız oymayabilirmiyim cevaplar için şimdiden teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet38581903 -- 7 Haziran 2017; 18:21:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Söylediğin oyunları oynarsın, hotline miami serisini de tavsiye edebilirim bu bilgisayar için
  • Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim söylediğim oyunları sıkıntısız oynarsam benim için yeter konuyu açma sebebim bilgisayarım euro truck simulator 2 de kasıyor du bu oyunlarda da kasmasindan korkmuştum

Kardeşim bide şunu söyler misin bilgisayarımda euro truck simulator 2 kasmasi normal mi özelliklere göre

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet38581903

Kardeşim bide şunu söyler misin bilgisayarımda euro truck simulator 2 kasmasi normal mi özelliklere göre

Normal ekran kartı, ram günümüz için yetersiz işlemcini bilmiyorum oda bu aylarda bir şeydir büyük ihtimalle

Kardeşim peki dedigim gibi mount and blade warband , gta vice city, gta sanandreas aynı anda yüklesem oynasam kasarmi yoksa birini indiriyim oynayıp siliyim diğerini indir mi yapayım

• quote:

Kardeşim peki dedigim gibi mount and blade warband , gta vice city, gta sanandreas aynı anda yüklesem oynasam kasarmi yoksa birini indiriyim oynayıp siliyim diğerini indir mi yapayım

Söylediğiniz oyunlar eski baya sıkıntı çıkacağını sanmıyorum, aynı anda kurabilirsin sorun olmaz
  • Vice city ve san andreas'ı sorunsuz oynatır bu sistem.

• kasova kullanıcısına yanıt
    Saol kardeşim bide mount and blade warband ı oynatır sa sıkıntı yok benim icin

• quote:

Saol kardeşim bide mount and blade warband ı oynatır sa sıkıntı yok benim icin

Sistem yeterli hocam onu da oynatır.

• Mehmet38581903 M kullanıcısına yanıt
    As

• sa

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.