Şimdi Ara

Bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı kaldırmaz mı ? Cevabı burda !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
4
Favori
261.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba.Forumda sürekli " bilgisayarım şu oyunu kaldırır mı ? , bu oyunu açar mı " diye başlıklar görüyoruz.Aramızda mutlakaki bilen vardır fakat bilmeyenler için ben bir rehber hazırladım.

System Requirements Lab adlı sitemiz size hangi oyunun açıp açmayacağını söylüyor.Düşük olan sisteminizi söylüyor , mesela ekran kartı yetersiz minimum şu olmalıdır tarzında.Şimdi sitemize girelim.

http://www.systemrequirementslab.com/cyri/

Açılan sayfada 1. kutucuğa ister kendiniz oyun yazın mesela ; Call of Duty : Black Ops veya 2. kutucukdan listeyi açıp ordan hangi oyunu açıp açmayacağını öğrenmek için seçin.

Oyunumuzu seçtikten sonra " Can you run it " butonuna tıklıyoruz.

Daha sonrasında açılan sayfada yukarıda bir uyarı çıkacaktır.O uyarıya tıklayıp " Eklentiyi Çalıştır " a tıklayınız.

Karşımıza bir güvenlik uyarısı çıkacaktır bu uyarıya " Çalıştır " deyip devam ediniz.

Vee son aşamamıza geldik.Açılan sayfada size oyunu çalıştırıp çalıştırmadığını gösterecektir.Burda ben Modern Warfare ' i seçtim ve sistemim bunu hiç kasmadan oynayabileceğimi gösterdi eğer sizde yeşil olan yer kırmızı olursa fail verirse anlayın ki oyunu rahat oynaya mayacaksınız.Sayfanın aşağılarında hangi parçanın kaldırıp kaldırmadığını öğrenebilirsiniz.

Gayet açık bir şekilde anlatmaya çalıştım.Umarım bir kaç kişiye faydamız dokunur.Bölüm yetkilisi üst konu yaparsa hiç fena olmaz.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gun Expert -- 7 Aralık 2010; 18:56:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Pir

Başlık sakat...

Yok be hocam ama değiştiririz yani.Üst konu yapılabilirse çok iyi olacak aslında
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentPunch

quote:

Başlık sakat...

Yok be hocam ama değiştiririz yani.Üst konu yapılabilirse çok iyi olacak aslında

değişti mi başlık önceden neydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: melih81

quote:

Orijinalden alıntı: SilentPunch

quote:

Başlık sakat...

değişti mi başlık önceden neydi

Değiştirmedim , şimdi değiştiriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_tr

Niye güldün
  • Çok güzel bir paylasım up
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMREMETIN

Gerçek sonuç vermez bu arkadaşlar. Saçma sapan bir değerlendirme sistemi var.

Katılmıyorum
  • bende ara sıra burayı kullanıyorum.
  • Çok sağlam değerlendirme yapmıyor çok güvenmeyin...
  • Alternatif varsa söyleyin o siteyede rehber hazırlayalım.Ben yıllardır kullanırım bu siteyi hep favorilerimdedir.Ufakta olsa yanılma payı olabilir diye düşünüyorum.
  • Eğer doğruysa Çalışcak black ops :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psc3

Eğer doğruysa Çalışcak black ops :D

Test sonucunu sanırım çalıştırır yönde çıktı.Eğer çalıştırırsa buraya mutlaka bildirmeni rica ediyorum.Siteyi kötüleyen arkadaşlarımız var
  • Çalıştırır dediği oyunları çalıştırır ama çogu kez çalıştırmaz dediği oyunların çalıştığına sahit oldum yani fazla güvenmeyin
  • +rep
  • Teşekkür ettim
  • quote:

Katılıyorum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanerergul

quote:

Katılıyorum .

Yapmayın beyler o kadar da kötü değil.
  • beyler sitede çalıştırır cıktı harbi calıstırdı full cozunurlukde her şey ack fln kasma olmadı şansmi bilemem artık :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psc3

beyler sitede çalıştırır cıktı harbi calıstırdı full cozunurlukde her şey ack fln kasma olmadı şansmi bilemem artık :D

Teşekkürler Ufakda olsa yanılma payı olabiliyor
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.