Şimdi Ara

Bilgisayarım açılmıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün açınca mavi ekran geldi ve bir sorunla karşılaşıldı yazdı. Pc kapandı ve şimdi açınca sadece powyer tuşu yanıp sönüyor... ışıkla uyumlu çok küçük bir bip sesi geliyor. Bataryayı çıkarıp sadece şarj kablosuyla denedim, fn+b power tuşlarına basılı tuttum sadece pc kapandı. Sizce ne olmuş olabilir?

Monster tulpar laptop ım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu sorunuzun cevabı serviste, anakart arızası, donanım uyuşmamazlığı, yanlış driver vs... gider. Servisle görüşün en kısa sürede.
  • ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    Sabah denedim açıldı her şey normal. 2-3 dk sonra yine bir sorunla karşılaştı yazıp kapamdı 🙂

• BéTo kullanıcısına yanıt
    Yukarda yazdıklarımdan herhangi biri olabilir ama anakart bozuk olmadığı belli, donanım driver sorunu olabilir servisle görüştünüzmü .
    Servis istanbulda ben rizedeyim. Uzun süre ayrı kalacaz sanırım 🙁 En son açtığımda bilgisayar tam açılıyor ama ekran da hiçbir şey yok. Fanı, klavye ışıklarını falan açabiliyorum. Yarın servise gönderecem artık.

3-4 kere açıp kapattım pc i ve açıldı... Yine hata verip kapanır korkusuyla hemen shift+yeniden başlatla biosa girdim bekliyorum. Sence nr yapabilirim?

Yapıcak bişey yok güvenli modda girip en son yaptığın güncelleme yükleme vs varsa onları kaldırmayı dene . Veya bilgisayara sıfırla bakalım hata verecekmi.
    Ekran kartını güncelleyecektim tam o ara ekran karıncalandı ve hata verip kapandı. Şuan aaçılmıyor. Açıldığında dediğini yapmaya çalışırım.

Güvenli modda çalıştırıp ekran kartını kaldırıp deneyin bakaım .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.