Şimdi Ara

bilgisayarım açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bir kaç gündür masaüstü bilgisayarım mavi ekran hatası veriyordu...düzelir filan derken dün tamamen kapandı ve şimdi açılmıyor...açma tuşuna basına fanlar herbişey çalışıyor...yalnız hafiften şöle bir ses geliyor: arabaya gaz verip çekme gibi...fanlar bi hızlanıyor bi yavaşlıyo bi hızlanıyor bi yavaşlıyor...ama pc açılmıyor maalesef...rami soktüm taktım..pili çıkardım taktım...sağı solu kontrol ettim gene olmadı...acil yardım arkadaşlar...anakartım gigabayt...ekran kartım ati radeon 2400 hd...ram 2gb ddr2...yardımlarınız bekliyorum...teşekkür edeirm...

• herroes kullanıcısına yanıt
    ekrana hiç görüntü gelmiyormu? siyah ekran beyaz yazı falan

sana tavsiyem işlmecini dahil herşeyi sök ve tak ekran kartını bi başka pc de dene..ramları tek tek dene aklıma bunlar geliyor.
  • belli olmuyor...dün yarım saaat açtım kapadım...bir defa yazılar çıkan ilk ekran geldi...ondan sonra gene açılmadı...tamamen siyaha döndü ve açılmadı...bir defasında da 3 noktalı ekrana kadar geldi tam açılıyor derken orda takıldı...dondu...tekrar kapattım açtım gene olmadı olmadı olmadı...önceki günlerde ise pc açıkken hopp birden mavi ekran düşüyordu...bir sorun algılandı filan vs bi sürü yazı..işte mavi ekran yani...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.