Şimdi Ara

bilgisayarı TV'ye kablosuz bağlamak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
2
Favori
99.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kablosuz modemle kablolu bağlanan masaüstü pc'm var. Aynı kablosuz ağa bağlanabilen 48h6290 smart tv aldım. tv'de bildiğim kadarıyla dlna var. Masaüstü pc'me kablosuz olarak bağlanabilirmiyim? tv ve masaüstü pc ayrı odalarda, aynı odada olsa hdmi kablo ile bağlardım.

masaüstü pc işlemcisi e7400, intel widi uyumlu değil. Pc windows 7 yüklü, ağ bağlantılarından ağ ayarlarından ortak klasör paylaşımını açsam; daha sonrada pc deki paylaşmak istediğim müzik ve filmlerin olduğu klasörleri ağa paylaşıma açsam acaba tv den bi şekilde pcdeki video ve mp3lere ulaşabilirmiyim sizce? . Tv haftasonu kurulacak olup olmayacağını merak ettim.

gerçi laptop ve netbook'umda var, onlara aktarabilirim müzik ve videoları ama masaüstü pcmin harddiski daha büyük olduğu için direk olarak kablosuz bağlanabilse fena olmaz.. cevaplar için şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: disintegrators

Kablosuz modemle kablolu bağlanan masaüstü pc'm var. Aynı kablosuz ağa bağlanabilen 48h6290 smart tv aldım. tv'de bildiğim kadarıyla dlna var. Masaüstü pc'me kablosuz olarak bağlanabilirmiyim? tv ve masaüstü pc ayrı odalarda, aynı odada olsa hdmi kablo ile bağlardım.

masaüstü pc işlemcisi e7400, intel widi uyumlu değil. Pc windows 7 yüklü, ağ bağlantılarından ağ ayarlarından ortak klasör paylaşımını açsam; daha sonrada pc deki paylaşmak istediğim müzik ve filmlerin olduğu klasörleri ağa paylaşıma açsam acaba tv den bi şekilde pcdeki video ve mp3lere ulaşabilirmiyim sizce? . Tv haftasonu kurulacak olup olmayacağını merak ettim.

gerçi laptop ve netbook'umda var, onlara aktarabilirim müzik ve videoları ama masaüstü pcmin harddiski daha büyük olduğu için direk olarak kablosuz bağlanabilse fena olmaz.. cevaplar için şimdiden teşekkürler.

konuyu hortlatmış olabilirim ama bu sorunun aynısını sormak istiyorum. bende masaüstümü tv ye bağlamak istiyorum.

• Biri cikip ev ici kablosuz ag kurulumunu asama asama nasil yapacagimizi detaylica anlatabilirse cok kisi faydalanacak? Yapmak istedigim sey su; 802.11 ac 5.0ghz ya da 2.4ghz kablosuzdan 1.75gbps ile tum ev cihazlarinin birbirlerinin iceriklerini paslasmalari.Ornegin pc deki bir videoyu smart tvi acip dev ekrandan seyretmek,ya da router a bagli bir harddiskteki muzigi tabletden ya da sinema sisteminden calmak.Asus rt ac66u router ile repeat lenmis olan airties air5650,Pc olarak en guncel bir kac windows 8.1 laptop ve macbookpro 2014,samsung dahili wifi li 55f8000,ipad2,ipad mini retina,sony bdv-iz1000w,hp m276mw vs gibi cihazlar mevzunun muhataplaridir.Ayrica cctv icin kullandigim bir sabit ip de mevcut.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.