Şimdi Ara

Bilgisayarı İlk Açıldığı Hale Getirmek ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
41.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar geçenler de bir bilgisayar aldım ancak ekranı küçük geldiğinden dolayı iade etmek istedim ancak firma bana bilgisayarı ilk açıldığı hale getirirsem geri alacaklarını söylediler. Bilgisayarın kişiselleştirilmiş olduğundan dolayı şimdiki haliyle iadenin olmayacağını söylediler acaba bu ilk açıldığı hale nasıl getirebilirim format mı atmam gerekiyor yardımcı olur musunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eazy-E -- 17 Mayıs 2012; 20:16:00 >

• merhabalar
    yeni bilgisayarlarda recover part olarak adlandırılan bir kısım olur bu kısım hdd içinde senin ulaşamayacağın bir alana gömülmüş olarak bulunur. ulaşmak için başlat menüsü altında recover adı altında bir program vardır. bunu kullanman gerekli bilgisayarı fabrika ayarlarına çeker. burdan bulamazsan açılışta f12 tuş kombinasyonu(bazı bilgisayarda farklı olabilir) kullanarak da bilgisayarı ilk haline alabilirsin.

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarcusAntonius

Arkadaşlar geçenler de bir bilgisayar aldım ancak ekranı küçük geldiğinden dolayı iade etmek istedim ancak firma bana bilgisayarı ilk açıldığı hale getirirsem geri alacaklarını söylediler. Bilgisayarın kişiselleştirilmiş olduğundan dolayı şimdiki haliyle iadenin olmayacağını söylediler acaba bu ilk açıldığı hale nasıl getirebilirim format mı atmam gerekiyor yardımcı olur musunuz ?

denetim masasına girin. sağ üstteki arama kısmına kurtarma yazın. çıkan seçeneklerde üstteki kurtarma yazan yere girin. daha sonra açılan sayfada gelişmiş kurtarma seçenekleri yazar. ona girin. karşınıza gelen ekranda fabrika ayarlarına döndür seçeneği varsa onu kullanarak ilk aldığınız zamana döndürebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golkipir -- 18 Mayıs 2012; 0:30:16 >
  • sa. arkadaşlar lenovo y510p notebook aldım w8 yüklü olarak geldi sonra win 7 dönüştürdüm format attım.. pc yi ilk hale win8e nasıl dönüştürebilirim
    .teşekkürler şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: ctn nrgz

sa. arkadaşlar lenovo y510p notebook aldım w8 yüklü olarak geldi sonra win 7 dönüştürdüm format attım.. pc yi ilk hale win8e nasıl dönüştürebilirim
    .teşekkürler şimdiden

win8 indirip tekrar formatlamanız yeterli ama bunu yapmak zorunda değilsiniz iade etmeye zorlayın hakkınızı arayın ilk haline getirme gibi bir şart öne süremezler tüketici hakkınızı filan kullanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kromatit -- 2 Kasım 2014; 0:43:43 >
  • Kromatit kullanıcısına yanıt
    Bana geri gönderdiler laptopu bende kabul etmedim 1 aylık görüşmeler sonucunda paramı aldım
  • quote:

Bana geri gönderdiler laptopu bende kabul etmedim 1 aylık görüşmeler sonucunda paramı aldım

konu 2012ymiş bakmadım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: golkipir

quote:

Arkadaşlar geçenler de bir bilgisayar aldım ancak ekranı küçük geldiğinden dolayı iade etmek istedim ancak firma bana bilgisayarı ilk açıldığı hale getirirsem geri alacaklarını söylediler. Bilgisayarın kişiselleştirilmiş olduğundan dolayı şimdiki haliyle iadenin olmayacağını söylediler acaba bu ilk açıldığı hale nasıl getirebilirim format mı atmam gerekiyor yardımcı olur musunuz ?

denetim masasına girin. sağ üstteki arama kısmına kurtarma yazın. çıkan seçeneklerde üstteki kurtarma yazan yere girin. daha sonra açılan sayfada gelişmiş kurtarma seçenekleri yazar. ona girin. karşınıza gelen ekranda fabrika ayarlarına döndür seçeneği varsa onu kullanarak ilk aldığınız zamana döndürebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    fabrika ayaralrına döndür seçeneği yok bende fakat yinede döndürebilir miyim başka bir yolla ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.