Şimdi Ara

Bilgisayarı Güvenli Modla Açmak(F8 Hariç)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
210.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bir filtreleme programı yükledim program sadece güvenli modda kaldırılabiliyor klavyem usb olduğu için F8 de başlatamıyorum başka bir yolu varmı bunun?yardırdımcı olursanız sevinirim.

• güvenli kipe ulaşmak için F8 i kullanıyoruzda
    F8 ile başlatmayı anlamadım
    2- bende usb den kullanıyorum klavyeyi ama ben sorunsuuz kullanıyorum
    iyi forumlar
  • Galba Başka Yolu Yok

F8'den Başka Neyle Açılabilirki Güvenlİ Kip?
  • dur dostum sakın format atma
  • bilgisayar açılırken del tuşuna bas ve biosu aç. biostan " usb keybord " seçeneğini bul ve " disable " olan seçeneği " enable " yap. sonra kaydet ve çık. bilgisayar açılırken F8 tuşuna bas, artık klavyen açılışta çalışacak ve güvenli moda geçebileceksin
  • deneyim geliyorum hemen
  • quote:

Orjinalden alıntı: tech_türk

bilgisayar açılırken del tuşuna bas ve biosu aç. biostan " usb keybord " seçeneğini bul ve " disable " olan seçeneği " enable " yap. sonra kaydet ve çık. bilgisayar açılırken F8 tuşuna bas, artık klavyen açılışta çalışacak ve güvenli moda geçebileceksin

INTEGRATED PERİPHARELS seçeneğinde bulacaksınız USB KEYBORD u
  • arkadaşlar çok tşk USB KEYBORD du bulamadım ama USB ilgili ne varsa açtım vesorun çözüldü tşk tekrar
  • Rica ederim...
  • ne yararlı bi topic oldu.duygulandım walla
    Şaka bi yana bu sorun benim de başıma gelmişti ama geç farkettim topic i kolay gelsin herkese
  • bedede asus anakart var açılışta f8 e basınca boot aygıt seçme menüsü geliyor ben nasıl girerim bu güvenli kipe ileride yine lazım olacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: zebani_44

bedede asus anakart var açılışta f8 e basınca boot aygıt seçme menüsü geliyor ben nasıl girerim bu güvenli kipe ileride yine lazım olacak

F8in iki görevi vardır biri boot menüsü diğeri nde ise güvenli kip e ulaşabileceğiniz menü işlevidir
    1-F8 e basıp basıp bırakarak güvenli kip menüsüne ulaşacaksınız
    2- 1kere basmayla boot menüsüne ulaşırsınız
  • çok teşekkürler kardeş
  • quote:

çok teşekkürler kardeş

rica ederim, iyi forumlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: pc-system1

quote:

bedede asus anakart var açılışta f8 e basınca boot aygıt seçme menüsü geliyor ben nasıl girerim bu güvenli kipe ileride yine lazım olacak

F8in iki görevi vardır biri boot menüsü diğeri nde ise güvenli kip e ulaşabileceğiniz menü işlevidir
    1-F8 e basıp basıp bırakarak güvenli kip menüsüne ulaşacaksınız
    2- 1kere basmayla boot menüsüne ulaşırsınız

bu işi asus logosu çıktıktan sonra yapmak daha kolay olur, logoyu geçtikten sonra F8e basarsan biosu atlar ve win işletim sistemi ile ilgili seçenekler çıkar

• Bazen del e bastıgımızda bile biosa girmıyo :( bunu nasıl çözeriz ? usb klavye : quake
  • Arkadaşlar her anakart F8 ile bu seçeneğe ulaşamıyor olabilir.
    Bu durumda F5 deneyin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: invade

Bazen del e bastıgımızda bile biosa girmıyo :( bunu nasıl çözeriz ? usb klavye : quake

zaten pc açılırken BIOS bilgileri size yardımcı olacaktır nasıl ulaşacağınız hakkında
  • Baslat - calistir - msconfig yazip entera bas - boot.ini (sekme) tikla - /safeboot isaretle yeniden baslat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tech. Türk

bilgisayar açılırken del tuşuna bas ve biosu aç. biostan " usb keybord " seçeneğini bul ve " disable " olan seçeneği " enable " yap. sonra kaydet ve çık. bilgisayar açılırken F8 tuşuna bas, artık klavyen açılışta çalışacak ve güvenli moda geçebileceksin

deniycem şimdi olmadı serjininkini denerim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.