Şimdi Ara

bilgisayarı başkası görebilirmi???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bi sorum daha olcak ama bu seferki bi merak.Bilgisayarımda messenger yoksa birileri benim internete bağlı olduğumu anlayabilirlermi ?veya ne gibi şeyler olursa anlaşılır?şöyle bişey duydumda herangi birinin internette olduğu anlaşaılabiliyor hatta bilgisayardaki klasörlere bile girilebiliyor diye duydum sizce???

• bilgisayarında Trojan varsa her türlü kayıtlı şifrene ve belgelerine rahatlıkla ulaşırlar
  • öyle bişey olamaz canını sıkma
  • quote:

Orjinalden alıntı: aytacburcu34

öyle bişey olamaz canını sıkma

bilmeden konuşma aslanım!!!nasıl olamıyor ben kac kişiye yaptım!!!! bilgi sahibi ol ondan sonra konuş olur kardeşim pc ne trojan la giren olursa olur bunlar netbus schoolbus truva atı denior buna güvenlik önlemi yaptır bişi olmaz ama dikkat et her türlü bilgin ucar yoksa pc ne istediğini yapar yazılımlara
  • Eğer ip statikse senin internette olup olmadığını öğrenebilir. Hatta makinana girebilir. Bu dinamik ipdede yapılır. Ama statikde daha kolay olur.

Trojan ve benzeri programlarla bilgisayarına girebilirler. Anti-virus ve adware programları bilgisayarında bulunsun
  • arkadaşlar çok teşekkür ederim valla saolun hep kafama takılıyodu şimdi halloldu yani trojen yoksa sorun yok eyvallah.hoşçakalın
  • quote:

Orjinalden alıntı: aytacburcu34

öyle bişey olamaz canını sıkma

• sadece trojan olayı deil istersen monitörün yaydığı dalgalarla monitör takip edilebilir...Yani o sistem de var.Adam senin monitörünü birebir görebilir...
    Tabi çok tehlikeli biri isen
  • Makinen tertemiz olsun firewall un olsun vs olsun... Gene güvenliğin tehlike de Windows kullanıyorsan. Gizli paylaşım denen bir durum var. Görmek için dos komut satırına "net share" yaz ve entere bas. Makinende ne kadar HD varsa hepsinin sürücü harfleri başında "$" işareti göreceksin. Bu HD lerin paylaşıma açık demektir. Dışarıdan bu işi iyi bilen biri senin PC ne girip HD inde ne varsa görüp değştirebilir.

Bu paylaşımları tamamen registerdan kapatmak mümkün. Ama onu ben de bulursan tamamen kapatacağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.