Şimdi Ara

bilgisayari araba gibi anahtarla acmak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biyle bisey yapma hevesim var oyle bir sistem var mi? Nasil yapabilirim yardimci olur musunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Neden Olmasın ki Git hurdalığa bir arabanın Anahtar lık yerini kopar kasanın güç tuşuna bağlı olan kaloları Anahtar sistemine göre bağla :D Nası l Anlattım ama şaka bir yanada yapılabilir kardeşim zor değil yani herhangi bir elektirik Mühendisi tanıdığına yaptırabilirsin
  • bilgiliçocuk kullanıcısına yanıt
    Ustadim insaat muhendisiyim bende ama sistemleri bilmiyorum .

Ama olur diyosan eger calisma sistemlerini orenip deneyim

• Silverstone yapti anahtarla ac kapa olayini teknobiyotik satiyor

• kr4z kullanıcısına yanıt
    Dostum bildiğim kadarını anlatayım.

Anahtarla açtığın zaman sürekli basılı kalacağı için PC açılmadan tekrar elektriği kesilip kapanacaktır. Ama arabanın marşına bastıktan sonra anahtarı bırakınca 1 kademe geri geliyor. Öyle bir şey yapabilirsen dediğin projeyi uygulayabilirsin. Hiç bilmiyorum dersen Power tuşunun kablosuna anahtar sistemini bağlayıp devreyi kapalı hale getirebilirsin ama bu durumda yine tuşa basarak PC'yi açmak gerekiyor.
  • daha önce yapanlar bizim burdaki bi arkadaş var ara elektirikçisi sanayide pc yi uzaktan kumanda ile açyor apartman grişinde basıyor yukarı çıkarken hazır
  • kafama soktun bak şimdi . kolay yapılabilir aslında. bide usb kilit olanı var. usb yi takınca açılıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.