Şimdi Ara

Bilgisayardan Telefona Wifi (Kablosuz Ağ) Üzerinden dosya transferi - RESİMLİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
3
Favori
106.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kardeş bu mognose programını anlamadım şimdi bilgisayarda paylaşmak istediğimiz klasörde çalıştırıyoruz buraya kadar sorun yok sonrası sıkıntılı
    telefonda ne yapayıroz yer imlerine mi pcmizin ipadresini site olarak ekledim olmadı
    teleffonda yapılanı biraz daha açıklayabilirmisin kardeş
  • filezilla kurarak çözmüştüm ben bu olayı. anonim hesap ekliyordum gönderme indirme yapabiliyordum. modemden port açıp dışardanda bağlantı sağlıyordum . artık kullanmıyorm :D
  • sen bu mognose ile nasıl yapıldığını biliyor musun
    veya senin yaptığın nasıl bi yöntemle yaptın biraz daha açrsan
  • yahu link kırık.hem linke girince .... çıkıyor....
  • bu kadar uğraşmaya gerek yok artık dukto var
  • Sertifika hatası veriyor telefona yüklenecek olan programı bu yüzden kuramadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: warriorson

Sertifika hatası veriyor telefona yüklenecek olan programı bu yüzden kuramadım.

Tebrikler ! 1 Senelik konuyu HORT yaparak bedava Nokia Ayşa 502 kazandınız ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurgc

quote:

nolmuş ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: talsuv61

quote:

Orijinalden alıntı: ugurgc

quote:

nolmuş ?

2 oğlan 1 kız olmuş Neyse boşver ...

• quote:

yeniden hortlasın bu konu telefonda aynı hatayı bende alıyorum ve programı kuramadığımdan olmuyor... zırt bırt usb bağla sıktı yav.
  • bu konuda en son teknoloji nedir arkadaşlar? yeni, kolay, hızlı yöntemler var mıdır başka?
  • Arkadaşlar kusura bakmayın, yeni telefon alınca emektar 5800'ı bir kenara kaldırdım. İşin kötüsü nereye sakladığımı şimdi ben bile bulamıyorum.

Telefonu bulursam yeni bir şeyler önerebilirim. Denemeden herhangi bir şey önermek istemem. Sağlıcakla kalın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: toxteth

bu konuda en son teknoloji nedir arkadaşlar? yeni, kolay, hızlı yöntemler var mıdır başka?

Bence bu akıllı telefonların bir eksiği.Arayüzü kullanışlı basit ve kullanışlı bir program iyi iş yapar bana göre.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.