Şimdi Ara

BİLGİSAYARDAN ANLIYANLAR BURAYA Bİ BAKSIN!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilgisayarımda spyware ve spyfighter adlı programlar yüklendi ve bu dosyalar bilgisayardan silinmiyor. Windows içinde isvrs adlı dosya içinde bulunuyor. Fakat bir türlü silemedim. Birçok program denedim mesela Ad-Aware, Microsoftun ürettiği beta sürüm olan AntiSpyWare programını falan yükledim ama bi çözüme ulaşamadım. Local Macine den de silmeye çalışıyorum fakat oradanda silemedim. Lütfen bana bu konuda yardımcı olun. Teşekkür Ederim.!!!

• SANA BİŞİ SORUCAM MASA ÜSTÜNDE SAĞ KLİCK YAP ÖZELLİKLER DE MASAÜSTÜ ,TEMELAR ,GÖRÜNÜM EKRAN, KORUYUCU ,AYARLAR DURUYOMU İŞLETİM SİSTEMİ XP Mİ?
  • windows antispyware kur deep scan yaptır siliniyor genelde
  • Walla yardım edemicem ama şunu sööliim sorun teknik diil.. başka başlıklar altına aç bu soruyu; ne biliim yazılım mı olur ne olur bilemem bence..

Ha bi de hangi dosyayı siliceeni biliyosa bilgisayarı güvenli kipte açıp silmeyi dene. .genelde işe yarıyo..
  • EVET ARKADAŞIM XP KULLANIYORUM VE SAĞ TIKLAYINCA SADECE EKRAN KORUYUCU KISMIYLA AYARLAR KISMI DURUYOR DİĞERLERİ GÖZÜKMÜYOR.
    quote:

Orjinalden alıntı: LORDX

SANA BİŞİ SORUCAM MASA ÜSTÜNDE SAĞ KLİCK YAP ÖZELLİKLER DE MASAÜSTÜ ,TEMELAR ,GÖRÜNÜM EKRAN, KORUYUCU ,AYARLAR DURUYOMU İŞLETİM SİSTEMİ XP Mİ?
  • Spyware nuker 2005 veya spy sweeper programlarını veya benzeri programları (spyware doctor, spybot ) kur ve güvenli kipte silmeyi dene. Büyük bir olasılıkla silecektir.
    Yada Antivir kur.
  • Bilgisayarı guvenli kip te ac spyware programalrı ile tarat makinanı. Sonra Ctrl+alt+del yap ve gorev yoneticisinde işlemlere bak orda bu isime sahip bir exe ismmi varsa işlemi sonlandır. Ondan sonra dosyayı silmeye calıs. Ve tekrar spyware programalrı ile arat.
  • BAK DOSTUM BU BENDE DE VARDI BU BİR VİRÜS BUNU YOK ETMEK İÇİN AVAST ANTİVİRÜSÜ KUR TARAT BULUCAKTIR SİL AMA GÖRÜNÜM DÜZELMEYECEK DÜZELMESİ İÇİN SİSTEM GERİ YÜKLEME YAP VİRÜS BULAŞMADIĞI TARİH SİTEMİ GERİ YÜKLEDİKTEN SONRA TEKRAR AVASTLA TARAT OLAY BİTMİŞTİR BENDE AYNISINI YAŞADIM HEMDE 2 DEFA
  • BU SPYWARE DOCTOR PROGRAMINI YÜKLEDİM SÜPER HERŞEYİ BULDU FAKAT TEK SORUN CODE LARI YOK PROGRAMIN O YÜZDEN BİR SONUÇ ALAMADIM BANA ŞİFRESİ FALAN VARSA PROGRAMIN YOLLARSAN SEVİNİRİM.
    quote:

Orjinalden alıntı: mehmetobali

Spyware nuker 2005 veya spy sweeper programlarını veya benzeri programları (spyware doctor, spybot ) kur ve güvenli kipte silmeyi dene. Büyük bir olasılıkla silecektir.
    Yada Antivir kur.

• SEN DEDİĞİM GİBİ YAP DÜZELECEKTİR SPYWARE DOCTOR DA GÜZEL AMA SERİAL BULMASI ZOR BEN BULDUM AMA GERİ KAYBETTİM KULANAMIYORUM ----ADAWERE SE---KUR ODA İYİ SPYWARE DOCTOR UN SERİALİNİ BULURSAN ODA İYİ AMA GÖRÜNÜM DÜZELİR Mİ BİLMEM BEN SADECE SİSTEMİ GERİ YÜKLEME İLE YAPABİLDİM
  • güveli modda açıp elle silmeyi denedinmi.oda olmazsa diski başka makinaya tak üyle sil.
  • ben de dedim güvenli kip dene diye ama bilmiyorum denedi mi.. ciddi söölüyorum ben geçen hafta 2-3 saat uğraştım temizleme ve virüs programlarıyla ama hiçbiri silemedi..Güvenli kipte tak diye sildim..
  • dostum lordx haklı aynı olay gecenlerde rastladı bana sistemi geri aldık ve sorun düzeldi
  • ARKADAŞLAR SİZE CEVAPLAR İÇİN TEŞŞEKKÜR EDERİM AMA BEN XP DE GÜVENLİ KİP LE PC Yİ NASIL AÇACAĞIM BİDE O KONUDA YARDIM EDERSENİZ ÇOK TEŞŞEKÜR EDERİM.
  • açılırken F8 e basıyosun sanırım ve karşına güvenli kiple başlatabilmen için bi menü geliyo.. yanlışsam düzeltsinler ama ööle.. Güvenli kipte çalıştırınca çözünürlüün felan çok düşük olucaktır şaşırma bu arada :)
  • biPCYİ AÇINCA DEVAMLI F8 TUŞUNA BAS ÖNÜNE SEÇENEKLER ÇIKACAK ORADAN GÜVENLİ KİP
    CEÇ VAR HALLEDERSİN EĞER MSN BAĞLIYSA yakup20@hotmail.com dayım bağlan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.