Şimdi Ara

Bilgisayardan anlayanlardan yardım bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bilgisayarıma bir upgrade yapmayı düşünüyorum ama bilgisayardan zerre anlamıyorum yardımlanızı bekliyorum çünkü ne neyle çalışır hiç bir fikrim yok ve parçaların iyi olup olmadığını bilmiyorum amacım yüksek fps ve az ısınması bütçem yaklaşık 2000 tl bu bilgisayarlardan world of warcraft dota gta gibi oyunlar oynuyorum genel anlamda bilgisayarın kullanım amacı oyun. Parçalarda şu şekilde ;
    asus m5a78l-m lx3 ana kart
    Amd Fx(tm)-6300 six-core processor (6 CPUs) 3.5GHz işlemci
    Radeon rx 480 4gb Ekran kartı
    DDR3 8 GB(4 er den 2 tane) (800MHZ) Ram
    Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim

• İşlemci, Anakart RAM değiştirirseniz ekran kartınız iyi, iyi bir üçlü istiyorsanız 2800TL gibi bir şey gerek. Parçaları satıp üzerine para ekleyerek şöyle bir üçlü alabilirsiniz:

http://prntscr.com/khg8z9
  • Michael Townley kullanıcısına yanıt
    2800 e çıkmam çok mümkün değil en fazla 2100 leri görebilirim ona göre iyi bir tavsiyeniz yok mu
  • En düşük şöyle bir şey almanızı öneriyorum, bundan daha düşük bir şey alırsanız kendinize ve bilgisayarınıza yazık etmiş olursunuz.

http://prntscr.com/khgc0g
    bu söylediğinizi yaparsam performansı nasıl olur örnek olarak bir şeyler söyleyebilir misiniz
  • Youtube'a yazın i3 8100 RX 480 Gaming performance diye, bulamazsanız i3-8100 GTX1060 3GB yazın hemen hemen aynı performans düzeyinde kartlar zaten.
    internetten güvenli alışveriş yapabileceğim bir site öneriniz var mı ?
  • Sinerji, itopya, teknobiyotik.
    İncehesap güvenilir midir ?
  • Pek kötü şey duymadım onların hakkında fakat pek kullananıda görmedim
  • İncehesap
    İtopya
    Sinerji
    Teknobiyotik
    Yukko
    Adeks
    Gameekstra
    n11
    gittigidiyor

Bunların hepsi tamamiyle güvenilirdir.
  • O ramden uzak durun onun yerine soğutuculu xpg 8gb 2400 mhz rami öneririm.Sinerji de 84$ bir fiyatı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: BalerionWow

2800 e çıkmam çok mümkün değil en fazla 2100 leri görebilirim ona göre iyi bir tavsiyeniz yok mu
    elinizdekileri iyi bir fiyata çıkarabilirseniz ilk önerilen parçalar daha iyi olur performans ve geleceğe yönelik olması açısından.
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    bana mesajı gönderdiği zaman 2800 tl idi şu anda allah bilir kaç para
  • o zaman da dolar şimdikinden fazlaydı. fiyatlar aynıdır. vergi gelmeden al bence.
  • Sisteminiz iyi aslında niçin değiştirmek istiyorsunuz ki ?
  • bu anakarta sıfır işlemci bulamazsın. bulsan da takılı olandan pek farkı olmaz.
    ilerde parayı toparlayıp ryzen 1700x, b350 asus, ddr4 3000 mhz ve gtx 1070 ile istediğin performansı alabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.