Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Bilgisayardan anlayanlar yardımcı olurmusunuz bana lütfen?

2
Cevap
0
Favori
119
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Bilgisayardan anlayanlar yardımcı olurmusunuz bana lütfen?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      305 Mesaj
      13 Ağustos 2005 03:00:02 Konu Sahibi
      Arkadaşlar ezberlediğiniz gibi ben FujitsuSiemens Amilo M 1425 1.7Mhz alıcam ve siteleri sörflüyorum aklımda hep ekran kartı var acaba nasıl iyimi dandikmi ve hep yorumları okuyorum adamların bazıları şöyle bir ifade kullanıyor bu aletalman harikasıda ekranı japon mucizesi falan filan...Bildiğim kadarıyla 256 ddr ram im(Atıyorum)bi 40$ olanı vr birde 80$ olanı peki biz bu aletin içindeki ekran kartının markasını nasıl biliyoruzda japon mucizesi diyebiliyoruz.Bide internet sitesine yazan arkadaşlar gerçekten bu aleti kullanıyorlarmı yada kullandılarmı hiç?Eğer bu aleti gerçekten kullanan ve parçalardan anlyanlar bana yardımcı olsun tşk ederim.Zor soru olduysa kusura bakmayın ben bilmediğim için zor oldu:-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aytunzaa -- 13 Ağustos 2005, 6:02:28 >

|
      |
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      ----==[ 0-RH (+) / Karamürsel - KOCAELİ ]==----
      ----==[Eski Nick: Aytunzaa]==----
    • Yüzbaşı
      816 Mesaj
      13 Ağustos 2005 07:58:05
      LAPTOP EKRAN KARTLARINDAN ANLAMAYAN BİRİ OLARAK BENDE BİŞEY SORCAM EKRAN KARTLARINI DAHA SONRA DEGISTIREBILIYORMUYUZ BIDE ARKADAŞIN SORUSUNA KATILIYORUM
      |
      |
    • Yarbay
      2814 Mesaj
      13 Ağustos 2005 10:31:16
      Arkadaşım soruş olduğun 1425 aşağıda tartışılmıştı. 3dmark sonuçlarıda var. Dozer'in sorusuna gelince tabiiki anakart destekliyorsa ekran kartı değişimi yapılabilmektedir. Ancak Desktop'takiler gibi olmuyor. Hem ekran kartını bulmak zor hemde çok masraflı olmaktadır.

http://forum.donanimhaber.com/m_3699351/mpage_1/key_1425//tm.htm#3714033

http://forum.donanimhaber.com/m_3687602/mpage_1/key_1425//tm.htm#3707247
      |
      |

Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
SEO
Ankara Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.