Şimdi Ara

Bilgisayardak videoları iphone dan nasıl seyredebiliriz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar windows üzerinden ağ paylaşımına açtığım klasördeki videoları iphone dan nasıl izleyebiliriz ayrıntılı bir şekilde analatabilrimisiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Tabiki de iTunes aracılığıyla telefona atarak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • skydiver132 kullanıcısına yanıt
    ben telefona atmadan pc ye bağlanarak aynı ağ üzerinden seyretmenin mümkün olup olmadığını soruyorum.

• https://youtu.be/ua-ypsL-o74

• teşekkür ederim benim istediğim iphona indirmeden direk ağdan açıp oynatmak, vlc ile bunu yapamıyormuyuz acaba?
  • Vlc player ile yapabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bodrum

teşekkür ederim benim istediğim iphona indirmeden direk ağdan açıp oynatmak, vlc ile bunu yapamıyormuyuz acaba?

Yapabiliyorsun. VLC, Infuse vb. yuzlerce uygulama ile yapabilirsin. iTunes ile iPhone'a fotograf/video/dosya transferi nineden kalma bir yontemdir. iTunes ile telefona neredeyse hicbir sey atmiyoruz artik. Bilgisayar ve iPhone ayni WiFi aginda iken tarayici uzerinden kablosuz olarak surukle birak basitliginde yolluyoruz veya ag uzerinden (NAS) baglanip izliyoruz. Ister kopyala ister ag uzerinden oynat, bu tur media player uygulamalari PC'deki tum video formatlarini sorunsuz oynatir (x265, .mkv vb. dahil). Videolari donusturmek, recoding yapmak vs. ile ugrasmazsin. Hepsi altyazi da destekler.

• detaylı olarak lütfen anlatın hangi programla nelerin yapılması grektiğini 3 gündür her yeri araştırdım bulamadım bu NAS a bağlanmayı vlc ile yapamadm pc açıkkan paylaştığım klasördeki videoları iphona indirmeden oynatmak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bodrum -- 27 Mart 2017; 20:32:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bodrum

detaylı olarak lütfen anlatın hangi programla nelerin yapılması grektiğini 3 gündür her yeri araştırdım bulamadım bu NAS a bağlanmayı vlc ile yapamadm pc açıkkan paylaştığım klasördeki videoları iphona indirmeden oynatmak istiyorum.

dostum vlc yle bir türlü bulamamıştım ama infuse la yaptım teşekkürler.

• infuse ile yerel ağa bağlanıyorum fakat vlc ile bir türlü başaramadım nasıl yapılacağını anlatırmısınız acaba?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.