Şimdi Ara

Bilgisayarda wi fi yi açınca 5 dk ya donuyor!! YARDIM LÜTFENN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler benim bilgisayarım da mı var internette mi bilmiyorum ama bilgisayarda interneti açtıktan sonra bazen 2dk bazen 1-2 saat bazen de 10- 15 dk ya fare falan hepsi donuyor. bi uygulama indirmiştim ondan ram i görebiliyodum. İnterneti açtım 5 dk oldu olmadı ram taa %100 e çıktı. Bilgisayar dondu. TUHAF OLAN DİĞER ESKİ BİLGİSAYARIMIZDA HİÇ BÖYLE BİŞEY OLMUYOR. İNTERNETİ FALAN AÇABİLİYORUM AMA BUNDA DONUYOR. LÜÜTFEN YARDIMMMMMMMMM!!

PC: lenovo ideapad 300 bilgisayardan da fazla anlamam zaten. anca bunları biliyom.

• Edit: MCafee var onla taratıyom hiç virüs yok diyor. ((bilgisayar hala niye donmadı ln?))
  • BilinmeyenAdam52 B kullanıcısına yanıt
    Kaspersky Security Scan indirin. Virüs veritabanını güncelleyin ve tam tarama yapın. Linki aşağıda:
    https://www.kaspersky.com.tr/free-virus-scan
    CCleaner ile de normal temizlik ve kayıt defteri temizliği yapın. Onunda linki aşağıda:
    https://www.piriform.com/ccleaner
    Sonuçları açıklarsınız.
  • Bu arada RAM'ı gördüğünüz uygulamanın adı ne? Paylaşırsanız daha iyi olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçesever -- 26 Şubat 2017; 17:25:49 >
  • ram uygulamasının ismini hatılamıyorum . Malware bytes mıydı neydi.
  • programları birazdan indiririm öneriniz için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BilinmeyenAdam52 -- 26 Şubat 2017; 17:40:10 >
    O, RAM uygulaması değil. Nedenini buldum.
    O, Anti-Malware.
    Öncellikle Malwarebytes Anti-Malware'yi açın. Real-Time Protection diye bir başlık var arayüzünde. Web Protection, Exploit Protection, Malware Protection, Ransomware Protection'u ''Off'' konumuna getirin. Bilgisayarın sağ alt köşesinde uyarı verirse çarpıya basın. McAfee ile çakışma yapıyordur.
    Malwarebytes'ı sadece veritabanını güncelleyip tarama amaçlı kullanın. Malwarebytes'da Settings menüsüne girin. Protection ayarlarına girin ve taramada rootkitleri de taraması için ''Scan for rootkit''i ''On'' konumuna getirin. Rootkit bir zararlı yazılım türü. Tarama yaparsanız onları da tarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçesever -- 26 Şubat 2017; 17:46:22 >
  • İşte tam hatırlamıyorum yanlış da olabilir. SANIRIM (ama emin değilim) malware fighter ıq bişeylerdi
  • nedeni ne lütfen söyleyin aylardır böyle
    Malware Fighter mı Malwarebytes mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçesever -- 26 Şubat 2017; 17:47:30 >
  • 2 sinden biri işte tam hatırlamıyorum bi menüsü falan vardı galiba. Sağ üst köşeye bişeyler geliyodu CPU RAM FALAN temizle işaretine tıklıyodun sonra temizliyodu. (tabi bende %1 bile temizleyemeden donuyodu o ayrı )
  • BÜYÜK İHTİMAL MALWARE FİGHTER
    Onu kaldırın. CCleaner daha iyi. Onla temizleyin. Malwarebytes'da öyle bir menü yok. Ekran görüntüsünü atayım Malwarebytes'ın. Bilgisayarda wi fi yi açınca 5 dk ya donuyor!! YARDIM LÜTFENN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçesever -- 26 Şubat 2017; 17:54:47 >
  • ÇOK ÖZÜR DİLERİM YANLIŞ PROGRAM. doğrusunu buldum. advanced systemcare 10 . EVET EVET BU SEFER DOĞRU.
  • birazdan cc cleaner indireceğim. ddediğiniz gibi.
    Onu kaldırın. Linkten şunu indirin:https://www.piriform.com/ccleaner
    Büyük ihtimalle düzelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçesever -- 26 Şubat 2017; 18:0:56 >
  • şuan ccleaner iniyor hayırlısı inşallah
    Advanced System Care'yi kaldırdınız mı?
  • evet bir arkadaşım indirmişti sonra sildi (bilgisayardan pek anlamam)
  • o da yapamadı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.