Şimdi Ara

Bilgisayarda, telefonla çektiğim fotoğraflara bakamıyorum.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 ay
  • Cevaplayan Üyeler 1
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 23 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • sasa_iliç (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPhone >> Bilgisayarda, telefonla çektiğim fotoğraflara bakamıyorum.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    8158 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar merhaba. Telefonu usb kabloyla bilgisayara bağlıyorum, çektiğim bütün fotoğraflar videolar da görünüyor, kopyalamak istediğimde de kopyalanıyor buraya kadar sorun yok. Ama çektiğim fotoğraflara bir gireyim, tek tek tıklayıp bakayım dediğimde devamlı hata veriyor, bilgisayar donuyor. Bir fotoğraf açılsa dâhi diğerine geçemiyorum. Kabloyu sökmeden bilgisayar düzelmiyor, kilitleniyor ya da ''Windows Fotoğraf Görüntüleyicisi bu dosya biçimini desteklemediğinden veya en yeni Fotoğraf Görüntüleyicisi güncelleştirmelere sahip olmadığından Fotoğraf Görüntüleyicisi bu resmi açamıyor'' hatası veriyor. Çektiğim bazı eski fotoğrafları telefondan silmektense bilgisayardan tek tek hızlı bir şekilde sileyim dedim ama yapamadım. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

|
    |
  • Yarbay
    8158 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bu soruna ek icloud üzerinde yedeklediğim fotoğrafları bilgisayardan görüntülemek istedim onu da başaramadım. ''Windows için icloud'' uygulamasını indirdim, fotoğraf indir seçeneğine tıkladım fotoğraf ve video yok dedi. Hem telefonumu hem icloud yedeğimi temizlemek istiyorum ama bir türlü çözemedim arkadaşlar. Yardımcı olursanız çok sevinirim. :)
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Webtures SEO;SEO Nedir?
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.