DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
bilgisayarda regedit komutu calismiyor
9
Cevap
0
Favori
4.147
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> bilgisayarda regedit komutu calismiyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1196 Mesaj
      21 Mayıs 2009 00:36:07 Konu Sahibi
      arkadaslar bilgisayarda regedit komutu calismiyor. combofix diye bi programindiridm onla tarattim yine olmadi. bide az once kaspersky kurdm. fakat kurduktan sonra simgeyi tikliyorum acilmiyor kaspersky. virüs var sanirim.programlarin acilmasini engelliyor. bu arada hoparlordende ses gelmiyor. sadec winamp dinlersem ses geliyor.youtube, dizi izleme gibi v.s seylerde ses gelmiyor hoparlorlerden
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
      |

52.DZ.HV.SVN.B.K.LIĞI UZUNADA/İZMİR
    • Binbaşı
      1196 Mesaj
      21 Mayıs 2009 00:49:26 Konu Sahibi
      arkadaslar sistem geri yükledim. suan ses sorunu halloldu. ama regedit komutu hala calismiyr
      |
      |

• Yarbay
      6305 Mesaj
      21 Mayıs 2009 15:50:31
      Çalıştır > gpedit.msc > Kullanıcı Yapılandırması > Sistem > Kayıt defteri düzenleme araçları..... > click > devre dışı

Umarım hallolmuştur.
      |
      |

• Binbaşı
      1196 Mesaj
      21 Mayıs 2009 18:58:22 Konu Sahibi
      ya yapiyoruym ama bende sistem den sonra kayit defteri düzenleme araclari diye bi secenek cikmiyor anlamadim gitti.bugün baska yterlerdede arastirdim herkes bu secenegi soyluyo ama bende cikmiyo o secenek. anlamadim gitti ya
      |
      |

• Yüzbaşı
      679 Mesaj
      21 Mayıs 2009 22:55:20
      quote:

Orjinalden alıntı: gravestone80

arkadaslar bilgisayarda regedit komutu calismiyor. combofix diye bi programindiridm onla tarattim yine olmadi. bide az once kaspersky kurdm. fakat kurduktan sonra simgeyi tikliyorum acilmiyor kaspersky. virüs var sanirim.programlarin acilmasini engelliyor. bu arada hoparlordende ses gelmiyor. sadec winamp dinlersem ses geliyor.youtube, dizi izleme gibi v.s seylerde ses gelmiyor hoparlorlerden

bu programla işin olur :browser hijack recover,google arattır.
      programı kur ve çalıştır,sorununu çözersin
      |
      |

Küllü şey'in yerciu ilâ aslihi
    • Teğmen
      214 Mesaj
      23 Mayıs 2009 13:59:28
      bendede aynı sorun vardı. ammo virüsü nedeniyle combofixi yüklemiştim bende.regedit açılmıyodu ama kendiliğinden düzeldi.combofixi sildim ama şimdi de pc yi her açtığımda "C:\ComboFix\HIDEC.exe Windows tarafından bulunamıyor.Bir dosya aramak için Başlat düğmesini tıklatıp Ara'yı tıklatın." diye hata veriyor. banada yardımcı olabilirmisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamdd -- 23 Mayıs 2009; 20:20:07 >
      |
      |

• Yarbay
      4217 Mesaj
      23 Mayıs 2009 14:31:18
      görev yöneticisi çalışoyormu peki ?
      |
      |

• Teğmen
      214 Mesaj
      23 Mayıs 2009 20:06:48
      görev yöneticisi çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamdd -- 23 Mayıs 2009; 20:11:00 >
      |
      |

• Er
      7 Mesaj
      29 Ağustos 2009 17:25:20
      iyi günler. combofix' i yükledim. tarattım. ben de combofix' i sildim. bende de yukarıdaki üyenin yazdığı gibi "C:\ComboFix\HIDEC.exe Windows tarafından bulunamıyor.Bir dosya aramak için Başlat düğmesini tıklatıp Ara'yı tıklatın" uyarısı çıkıyorve birkaç saniyer sonra uyarı yazısı kayboluyor. arattığımda prefetch bölümünde "HIDEC.EXE-3818BC01.pf" var exe dosyası yok. regedit çalışıyor. görev yöneticisi çalışıyor.ne yapabilirim. saygılar.
      |
      |

• Yarbay
      2000 Mesaj
      29 Ağustos 2009 18:18:21
      Aşağıdaki yolu dener misiniz?

Başlat - çalıştır'a gelip gpedit.msc yazıp enter tuşuna basın,

Sol atarftan sırayla Kullanıcı Yapılandırması - Yönetim Şablonları - Sistem kısmına gelin ve Kayıt Defteri düzenleme araçlarına erişimi engelle yazan yeri çift tıklayın ve yapılandırılmadı olan yeri seçip tamam diyin.
      |
      |

Mezardakilerin pisman olduklari seyler için, dünyadakiler birbirlerini yiyorlar!..
Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
izmir havalimanı transfer
SEO
modasor
ses yalıtımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
1,153
1.2.162

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.