Şimdi Ara

Bilgisayarcıdan Sonra Ram Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba bilgisayarımda bulunan 1333 mhz 4gb ve yine 1333 mhz 2gb ramler gayet güzel 6gb olarak çalışmaktaydı. Bir kaç hafta önce güç kaynağı sorunundan dolayı bilgisayarcıya götürmek zorunda kaldım kasayı. Götürmeden önce 6 gb ram kullanılabilirdi. 2 gün sonra kasayı almaya gittiğimde bilgisayarcının bana dediği aynen buydu "Senin bilgisayar 6gb rami kaldırmaz bu yüzden kulanılabilir ramini 3 gb ye düşürdüm" dedi. Ben kullanılabilir rami tekrar 6 yapmak istiyorum nasıl yapıcam? Pazarteside Asus 3gb ekran kartı alıcam arkadaşımdan 6gb ramide yapmak istiyorum yardım ederseniz sevinirim.
     Bilgisayarcıdan Sonra Ram Sorunu Bilgisayarcıdan Sonra Ram Sorunu Bilgisayarcıdan Sonra Ram Sorunu

Bilgisayarcıdan Sonra Ram Sorunu Bilgisayarcıdan Sonra Ram Sorunu Bilgisayarcıdan Sonra Ram Sorunu

• 64 bit işletim sistemi kurun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ForeverY-

64 bit işletim sistemi kurun

Bilgisayarcı bir ayar ile 3gb ye düşürdüyse tekrar bir ayar ile 6gb yapılamazmı ?
  • Ayari falan yok bilinçsiz birinin eline dusmussun sokup ramleri değişmed ise 64 bit Windows kur bir dahada oraya ugrama guzel kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 14 Mart 2015; 15:19:26 >
  • Bilgisayarcı bir ayar ile 3gb ye düşürdüyse tekrar bir ayar ile 6gb yapılamazmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerd Miner

Ayari falan yok bilinçsiz birinin eline dusmussun sokup ramleri değişmedi(araklamadi) ise 64 bit Windows kur bir dahada oraya ugrama guzel kardeşim

Yok araklamadı ramlerin kodauna kadar not aldım hepsi aynı 6 gb gözüküyor zaten kullanılabilir 3 peki cd olmadan 64 bite geçebilirmiyim
  • Format atmadan geçemezsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xenoraherld35 kullanıcısına yanıt
    64 bite gecmek için yeniden format lazim kendiniz usb ile de atabilirsiniz usb windows kurulumu yazinca bircok site cikar ordan öğrenebilirsiniz.

• quote:

64 bite gecmek için yeniden format lazim kendiniz usb ile de atabilirsiniz usb windows kurulumu yazinca bircok site cikar ordan öğrenebilirsiniz.

Bunu nasıl yapabilirim peki
  • Burdan okuyup ogrenebilirsinizhttp://forum.donanimhaber.com/m_45892475/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 14 Mart 2015; 16:17:02 >
  • quote:

Burdan okuyup ogrenhttp://forum.donanimhaber.com/m_45892475/tm.htm

Win7 64 bit iso bulamadım bildiğiniz bir yer varsa söylermisiniz indireyim
    Forumda korsan indirme linki paylaşımı yasaktır
  • quote:

Forumda korsan indirme linki paylaşımı yasaktır

Bütün adımmları harfiyen uyguladım fakat biostan başlatırken hata alıyorum. Error loading system.. giib birşey
    O konudaki arkadaşlara danışmak daha dogru olur bende görmeden yardimci olamam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.