Şimdi Ara

Bilgisayara Yüklü Gelen Windows 8 i Yeniden Yükleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar. Sony Vaio bilgisayarımı aldığımda içersinde biosa gömülü win 8 vardı. Ben bir hatayla bunu sildim ve bir daha yükleyemedim. Şimdi elimde işletim sisteminin lisans kodu var pc ye özel. Bunu tekrar nasıl eski ilk yüklü aldığım şekline döndürebilirim. Temiz bir win 8 indirip lisansı girsem olur mu ?

• Aynı sürümü indirip temiz kurulum yaptıktan sonra otomatik olarak etkinleşir. Kurulum yaparken key kısmını yok deyip atla. Eğer bitirip nete bağlanınca etkinleşmezse keyi Manuel olarak girersin. Yine etkinleşmezse 444 67 87 yi ara. Yönergeleri izleyerek kolayca etkinleştirirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfeYakupKarahanlı

Aynı sürümü indirip temiz kurulum yaptıktan sonra otomatik olarak etkinleşir. Kurulum yaparken key kısmını yok deyip atla. Eğer bitirip nete bağlanınca etkinleşmezse keyi Manuel olarak girersin. Yine etkinleşmezse 444 67 87 yi ara. Yönergeleri izleyerek kolayca etkinleştirirsin.

teşekkür ederim hocam. Peki keyin hangi win8 sürümüne ait olduğunu nasıl anlayabilirim? Sanırım single lang dı ama emin olamadım yine de

• Muhtemelen single language ama emin olmak için cihazın marka ve modelini Google'a yaz, mutlaka çıkar birinde, hangi sistem olduğu.

• ilginiz için teşekkür ederim

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.