Şimdi Ara

bilgisayara usb baglandıgında parola sorması win 7 ve win 8

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
74
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> bilgisayara usb baglandıgında parola sorması win 7 ve win 8
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    892 Mesaj
    Selamlar, bilgisayara izinsiz usb takılmasını istemiyorum, bu yüzden bilgisayara usb takıldıgında parola sormasını nasıl sağlayabilirim ? ,Parola girilmeden usb nin icindeki dosyalara erişim izni verilmesin; böyle bir program veya windows 7 ve windows 8 için icinde böyle bir ayar var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jajabo -- 2 Ocak 2016; 14:24:06 >

|
    |
    Bildiğim kadarıyla portları doğrudan şifreleyen bir 3. parti yazılım yok. Ancak TrueCrypt kullanarak bunu yapabileceğini düşünüyorum. Bu program ile sürücülerin isimlerine tek tek şifre oluşturup o şifrelediğin harfe bir sürücü yerleşirse şifre girmeden açamıyorsun diye biliyorum. Çok eskiden HDD şifrelemek için kullanmıştım. bunu deneyebilirsin. Ücretsiz bir yazılım ve Türkçe dil desteğide mevcut.

TrueCrypt/
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bazı Antivirüs programları sizin dediğinizi yapıyor. İsterseniz Antivirüs programlarına bakın yada USB Blocker'ın full sürümünü bulun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
haberler
Mobilya Takımları
SEO
Canlı Tv izle
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.