Şimdi Ara

bilgisayara usb baglandıgında parola sorması win 7 ve win 8

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar, bilgisayara izinsiz usb takılmasını istemiyorum, bu yüzden bilgisayara usb takıldıgında parola sormasını nasıl sağlayabilirim ? ,Parola girilmeden usb nin icindeki dosyalara erişim izni verilmesin; böyle bir program veya windows 7 ve windows 8 için icinde böyle bir ayar var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jajabo -- 2 Ocak 2016; 14:24:06 >

• Bildiğim kadarıyla portları doğrudan şifreleyen bir 3. parti yazılım yok. Ancak TrueCrypt kullanarak bunu yapabileceğini düşünüyorum. Bu program ile sürücülerin isimlerine tek tek şifre oluşturup o şifrelediğin harfe bir sürücü yerleşirse şifre girmeden açamıyorsun diye biliyorum. Çok eskiden HDD şifrelemek için kullanmıştım. bunu deneyebilirsin. Ücretsiz bir yazılım ve Türkçe dil desteğide mevcut.

TrueCrypt/
  • USB blocker diye program Bukdum oda deneme surumu. Başka bilen kullanan varmı bu tarz ücretsiz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı Antivirüs programları sizin dediğinizi yapıyor. İsterseniz Antivirüs programlarına bakın yada USB Blocker'ın full sürümünü bulun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.