Şimdi Ara

Bilgisayara format atılamıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayara 3-4 kez reset atınca boot ekranını ancak görebiliyorum, yoksa siyah ekran geliyor. Windows Hoşgeldiniz ekranı bile gelmiyor. USB çubuğa bootable Windows kurdum, boot ekranından sonra "USB'den önyükleme yapmak için bir tuşa bas" diyor, tuşa basınca bilgisayar kendini kapatıyor. Ne format atabiliyorum, ne bilgisayarı kullanabiliyorum. Bilgisayarı kapatmak için açma tuşuna 10 saniye basılı tutuyorum, başka hiçbir tepki yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu konularda uzman olmadığın belli.

işi bilen birisinin pc ne bakması lazım.
  • Rufus ile değilde WinToFlash ile usb diskinizi hazırlayın. Flaşınızında sağlam olduğundan emin olun.

Kolay Gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InspectorGadget03 -- 3 Kasım 2019; 23:52:44 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BIOS sürümünüz güncel mi?
  • PC en az 10 yıllık. Gariptir, bugün Windows başlangıç onarmaya girip tamir edebildim. Yarın çalışır mı bilemem.

• PC en az 10 yıllık ise içerisinde bir yastık dolduracak kadar toz birikmiştir. Açıp temizleyin. Bilgisayar kapanmalarının %99'u ısınmadan kaynaklanmakta.

Bunun da çözümü basit , termal macun yenileme + fan temizliği

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sabah bilgisayarı açınca yine çalışmadı. Ekranda hiç görüntü yok, BIOS boot ekranı bile çıkmıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.