Şimdi Ara

Bilgisayar ve Teknik Destek Genel Referans Konum (MühendisMurat) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.497
Cevap
142
Favori
63.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
116 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu yardim sever arkadasimiz pc parcasi toplama konusunda bana cok yardimci tesekkur ederim kendisine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anakartımın muhavilini ve sistemime psu önerdi saolsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.CoNviCT -- 11 Mayıs 2013; 2:53:23 >
  • Madem teknik destek bulduk soralim o zaman... Son 1 aydir ara sira başima gelen bir olayi anlatiyorum İnşAllah çözüm olursunuz..

Arkadaşlar Bazen PC açildiktan masaüstü ekrana geldikten 3 4 saniye sonra Pc donuyo.. Mouse oynuyor ama Masa üstünde herhangi bir tepki olmuyor.. Mouse işareti dönen yeşil bi topcuk oluyor ve ben Reset atmazsam günlerce o öyle kalir yani.. Reseti atiyorum bazen yine yapiyor bazende hiç bişiy olmamiş gibi güzelce sistem açiliyor kullaniyorum falan.. Pc yeni sayilir eski değil.. Fanlar temiz sistem yeni.. Sorunu bende bulamadim Sizce neden ?

Sistem

Kasa: Cooler master Haf X 942 Black Edition Full Tower
    Anakart: ASUS P8Z68-V/GEN3 Intel Z68 Soket 1155 DDR3 2200MHz (O.C.) HDMI&DVI
    Ram: G.Skill Sniper Dual Kit Ram CL9 DDR3 8 GB 1600 mhz 9-9-9-24 (O.C.)
    İşlemci: İntel Core i7 2600K İşlemci
    İşlemci Soğutucu: Akasa Venom Voodoo + 2x Akasa Viper 120 mm + 2x Akasa 140 mm
    Ekran karti: Asus GTX 680 TOP Edition DirectCu II 4 GB GDDR5 (O.C.)
    Ssd: Corsair 120GB Force 3 GT Serisi Sata 3.0 SSD
    Hdd: Seagate Barracuda 500 GB Sata 3.0 16 Mb Cache 7200 rpm
    Hdd2: Samsung 250 GB Sata 3 7200 rpm (Film Arşivi için.)
    Psu: Aerocool Strike X 800W 80+ Silver Certificate PSU
    Ses karti: Creative Titanium Fatality 7.1 pc-i (elimde mevcuttu)
    Dvd yazici : Samsung dvd-wr (elimde mevcuttu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 10 Mayıs 2013; 4:30:37 >

• Herkes yazdirmis benide yaz dostum. Ilerde belki faydan dokunur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

hocam yeri burası değil teknik desteğe konu açıp bana ulaş.
  • sistem tavsiyesi konusunda çok iyi ve yardım sever bir arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: melikulupinar

lütfen alıntıyı mesajını silin sonra ne derseniz diyin. buraya sadece bir referans konusu açarak adamlığımıda ölçen bir akıla ayrı saygı duydum zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 10 Mayıs 2013; 14:43:02 >
  • kendisi 1 gecedir ugrastigim konuyu tek bi link atarak halletmemi sagladi cok tesekkur ediyorum
  • Ben senden daha çok biliyom

Teknolojiye merakımız benzer şekilde gelişmiş , benimki de anadolu teknik lisesi bilgisayar bölümüne başlamamla başladı.Araştırmayı sevince ardı arkası gelmiyor işin içine de merak girince.Okuldaki bilgisayarlarımızın 7-8 yıllık olması sebebiyle yazılımdan çok teknik işlerle uğraştık sürekli donanım daha çok ilgimi çekti benimde .Bu merak hd4770 gibi efsane bi kartı kullanmama vesile oldu , o kartla uğraşırken hiçbişeyden almadığım zevki aldım.Yaşam tarzı gibi bişey oldu teknoloji benim için

• Ekle hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMüb

Ben senden daha çok biliyom

Teknolojiye merakımız benzer şekilde gelişmiş , benimki de anadolu teknik lisesi bilgisayar bölümüne başlamamla başladı.Araştırmayı sevince ardı arkası gelmiyor işin içine de merak girince.Okuldaki bilgisayarlarımızın 7-8 yıllık olması sebebiyle yazılımdan çok teknik işlerle uğraştık sürekli donanım daha çok ilgimi çekti benimde .Bu merak hd4770 gibi efsane bi kartı kullanmama vesile oldu , o kartla uğraşırken hiçbişeyden almadığım zevki aldım.Yaşam tarzı gibi bişey oldu teknoloji benim için

Aynen yasam tarzi gibi birsey herkese tesekkur ederim mesajlarindan dolayi herkese saygimiz var.

Melikulupinar sanada son sozum ben onlari hava atmak icin yazmadim amacim sadece yardimci olmak.geri kalanida pc parcasi. Yani niye bu kadar cok taktin bana anlamadim sana zararim mi dokundu nedir..

• yardımlarınız için çok teşekkür ederim
  • 1 aydır sistem araştırması yapıyorum, 5dk da bir sistem çıkardı üstüne söylenecek söz yok. kesinlikle işinde uzman bir arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzkirk

1 aydır sistem araştırması yapıyorum, 5dk da bir sistem çıkardı üstüne söylenecek söz yok. kesinlikle işinde uzman bir arkadaş.

rica ederim hayırlısıyla güzel güzel oynadıkça beni hatırlarsınız.
  • Sağlam bilgisi var, dizüstü bilgisayar hakkında bilgilendirme için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KeanAtay -- 11 Mayıs 2013; 15:20:03 >
  • Arkadaş için sistem toplayacaktim aklimda hicnir fikir yoktu.Hemen yardimima kostu.
    Çok teşekkür ediyorum

• Bilgisayar toplama hakkında bilgim yokken ve çok büyük bir derecede korkum varken. İkilemelerde kalmışken , yardım isterken yardımıma koşan arkadaşa teşekkür ediyorum. Sayesinde istediğim bilgisayarı şuan toplamış bulunmaktayım. Bana yardımı gerçekten çok büyüktür. Beni pm attığımda kırmayıp gayet nazik bir dille gönderdiğim sistemi evirip çevirip fiyat ve kalite bakımından süper bir hale getiren arkadaşa teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını dilerim , herzaman yanındayım..
  • bilgisayar hakkında sıkıntım,problemim olduğunda yardımı için teşekkür ederim.murat abiye güvenebilirsinz
  • Yardımın için teşekkürler benide listeye ekleyebilirsin
  • Gerçekten çok yardımcı olan bi arkadaş o kadar soruma rağmen hepsini cevapladı kasa toplamadan önce mutlaka destek alınması gereken bi kişi :)
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.