Şimdi Ara

Bilgisayar ve Teknik Destek Genel Referans Konum (MühendisMurat) (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.497
Cevap
142
Favori
63.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
116 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benide Ekleyin Hocam :)
  • Kendisinden bir bütçe aralığında PC önerisi istedim.Sağolsun çok kısa bir süre içerisinde hangi bileşenleri almam gerektiğini söyledi.Yeniden kendisine çok teşekkür ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ses kartıyla ilgili problemim hallolmuş görünüyor teşekkür ederim.
  • Amazondan alışveriş hakkındaki yardımlar için teşekkürler. İlgili, yardımsever bir arkadaşımız
  • samsung s3 rom atmak rootlamak konusunda çok yardımı dokundu teşekkür ediyorum
  • Önerdiği BenQ GL2460HM monitörü aldım ve gayet memnunum. Birkaç sorum oldu ve anında cevapladı çok teşekkür ediyorum kendisine.
  • İlgili ve yardımsever bi arkadaş.Teşekkür ederim kendisine
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Saol windows konusunda yardımcı oldun
  • bir konu açarak monitor tavsiyesi istemiştim sağolsun konuma bir tek o cevap attı ve oldukça ilgilendi çok sağol tekrardan hocam.
  • Usta şimdi, 40-60 arasından ani olarak CPU artışı %100 oluyor. Hani o oyunlarda ki anlık sinir bozucu takılmalara sebebiyet veriyor.
    Oyunun istediği sisteme sahibim, virüs yok neden böyle yapıyor olabilir.
    İşlemcim sonamı geliyor acaba. Ayıptır söylemesi 8 yıllık E8500 var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hersh -- 23 Nisan 2015; 17:21:23 >
  • Teşekkürler elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor.
  • Galaxy S serileri için Root-Rom konusunda bıkmadan usanmadan tüm sorularıma içtenlikle cevap verdi.Çok teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FenderS -- 23 Nisan 2015; 19:44:22 >
  • Murat hocam sayesinde driver sorunlarimdan birini cozdum.Kendisine ilgisi icin cok tesekkur ederim.Ulkemize boyle guzel insanlar lazim

• Üstad'ın yardımıyla bende sistem kurulumumu sorunsuz hallettim. Çok teşekkürler

• Forumun antivirüsü gibi bişey bu arkadaş, sağolsun sorunumu dakikalar içinde cevap verip çözdü hatta konuyla benden çok ilgilendi listede yerimi alayım
  • http://forum.donanimhaber.com/m_105076068/tm.htm
    arkadaş ses kartı hakkında bilgi verdi teşekkür ediyorum kendisine
  • Modem konusunda sıkıntılarım vardı tam servise vericekken arkadas son anda imdadıma yetişti sorunumu anında çözüme kavuşturuverdi kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum

• Amazon hakkında kendisine bir kaç soru sordum, anında cevap verdi kendisine çok teşekkür ederim. :)
  • Eminim her konun ve yardımların çok başarılıdır ama benim android telefonlara room+root+efc+wipe ve daha birsürü konu üzerine yaptığın rehber internet aleminde benzersiz. Hayatımda ilk defa girdiğim root rom işlemine hazırladığın rehber sayesinde hiçbir hata problem ve sorun yaşamadan telefonumu root layıp, efc yedeği alıp, wipe yapıp, room atıp tekrar rootladım. Hariakasın dostum. Tüm yardımların, hızlı dönüşlerin ve samimiyetin için teşekkürediyorum. Başarılar dostum.

• S3 umu rootlamam ve rom atmam konusunda cok yardimi oldu teşekkürler dostum

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.