Şimdi Ara

Bilgisayar ve Teknik Destek Genel Referans Konum (MühendisMurat) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.497
Cevap
142
Favori
63.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
116 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bjk murat yardımıyla topladığım bilgisayarı paylaşayım, gayet güzel çalışıyor tavsiye ederim (eğer biraz daha iyi isterseniz sadece ekran kartını değiştirin)

core i3 3220
    toshiba 7200rpm 500gb
    4gb Corsair vengeance RAM 1600MHZ
    Pioneer DVD WRİTER
    Asus hd6570 ekran kartı
    21,5 philips monitör
    Gigabayte H77 - D3H anakart 1600MHZ
    XİGMATEK 500W güç kaynağı
    Creative Hoparlör
    Microsoft klavye wireless

hepsi 1250tl kdv dahil, gayet güzel çalışıyor. windows puanları uçtu, sabit disk hariç tabii :)
  • yeni kişiler eklendi.
  • Sistem tavsiyesi vs. konularında benim gibi amatör kullanıcılara çok yardımı dokunmuş bir arkadaş. Teşekkürler. Benide ekleyebilirsiniz listeye.
  • benide yaz hocam belki bi gün işim falan çıkar arayı sıkı tutalım dimi
  • Pc'mdeki sesin arada kesilmesi ile ilgili problemi çözmem konusunda çok yardımcı oldu kendisine teşekkür ediyorum :)
  • elimizden geldiğince bilgimiz yettiğince yardım etmeye çalışıyoruz işte bazı kıskanan ve laf atanlara inat.
  • Benide yazın hocam.Elimden geldiğince yardım ederim.
  • Yardımların için çok saol hocam verdiğin sistemi 1 aya toparlamaya çalışıcam benide ekliyebilirsin
  • Teşekkür ederim yardımcı oldu :=)
  • yeni kişiler eklendi arkadaşlar vizelerim sebebiyle bu aralar pek aktif değilim cuma günü saat 2 den sonra tam gaz yardımlara devam edeceğim.
  • Aylardır arayışımı sonlandırıp bana çok güzel bir makina toplamama yardımcı olan " bjk__murat " arkadaşıma çok teşekkür ediyorum.

Bilgisayar toplamayı düşünen arkadaşların almadan önce danışmasını isterim her konuda yardımcı oluyor kendisi.

Benide referans kısmına ekleyebilirsin kardeşim.
  • Referans listesinin amacı nedir ? Fazla referansı olana yöneticilik mi veriliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ClammY

Aylardır arayışımı sonlandırıp bana çok güzel bir makina toplamama yardımcı olan " bjk__murat " arkadaşıma çok teşekkür ediyorum.

Bilgisayar toplamayı düşünen arkadaşların almadan önce danışmasını isterim her konuda yardımcı oluyor kendisi.

Benide referans kısmına ekleyebilirsin kardeşim.

teşekkürler.

Arkadaşlar burdan duyurayım bugün itibariyle tekrar aktifim istediğiniz soruları ister pm yoluyla ister konusunu atarak bölümünde yardımcı olurum.
  • pmden yazdığımda zorla cevap aldım hocam. baştan sağma cevaplar daha doğrusu
  • yardımlarınız için teşekkür ederim:)
  • yardımlarından dolayı murat beye tesekkurler..ekran kartı konusun da baya bır yol katetmemı sagladı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozerpeker61

pmden yazdığımda zorla cevap aldım hocam. baştan sağma cevaplar daha doğrusu

bunu bu şekilde yazmanız güzel birşey. hocam vize haftasındayken denk gelmiş olabilir mobildende çok yardımcı olamıyorum kötü denk gelmiş biraz öyle olmuş olabilir.kusura bakmayın şuan boşum dilediğinizi sorabilirsiniz.

diğer kişiler eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 27 Nisan 2013; 18:41:51 >
  • Ekle benide reyis.Daha almadım parçaları ama açtığım konularda yardımcı oldun vatanda %30 indirim bekliyorum toplıyacağım inşaallah
  • İstediğim fiyat aralığında ki sistemi bana sundu. Teşekkürler.
  • Hocam hazir anlayan birinu bulmusken sorayim burdan 700 Tl butcem var bu parayla Kirilmis ps3 almayi dusunuyorum.Bu fiyata toplayacagim bir kasayla ps3 performansi alabilir miyim ? Oyun oynamak icin sizce ps3 mu almaliyim yoksa bu paraya bi sistem tavsiyeniz var midir?Bu arada kasayi 107 ekran led tv ye baglayacam. Pm den veya burdan cevap verirseniz cok memnun olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.