Şimdi Ara

Bilgisayar ve Teknik Destek Genel Referans Konum (MühendisMurat) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.497
Cevap
142
Favori
63.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
116 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Not: Parayı buldum Msi gaming serisinden alacağım.
  • @bjk__murat ' hocam beni de referanslara ekleyebilirsin..

samimi olarak söylüyorum bu forumda bu kadar ilgili olan başka birini daha görmedm.
    ilgin ve bilgin için tşk ederim.

gece boyu yardımcı oldn. emeğine tşk ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cicoo34 -- 12 Nisan 2013; 2:16:04 >
  • Eyvallah dostum. Uzun süredir çözemediğim mavi ekran sorunumun yönlendirmen sayesinde çözülmüş olmasını ümit ediyorum. Şu an için sorunun geçip geçmediği hakkında bir fikrim yok, bunu zaman gösterecek ama çözülmemişse bile en azından gecenin bu saatinde dahi herhangi bir karşılık beklemeden insanlara yardımcı olman takdire şayan. Teşekkür ederim yeniden.
  • Hoşgeldiniz,hatırlıyorsunuzudur beni.Gerçi pek girmiyorum artık Dahili Bileşenler 'e

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba, benim laptopım acer 5742g. Alalı 2 buçuk sene oluyor. Son 4-5 aydır şu sorun var; laptop durduk yere donup kalıyor. Bir oyun açtığımda 2-3 dk sonra donuyor. Ya da laptop kanepedeyken kaldırıp sehpaya koyarken yani laptopı hareket ettirirken mavi ekran verebiliyor ya da donup kalıyor. Bunun sebebi nedir?

• Geçen BF4 için sistem tavsiyesi vermiştin,teşekkür ederim.
  • gerekten bilgili bir arkadaş pc toplamam için aklımda fikir olasına yardım etti çok teşekkürler referanslara ekliyebilirsiniz benide isterseniz
  • :)

• Soracak sorularım var ağrı kesicini alsan iyi edersin ustam yaz listeye
  • teşekkürler konunun yeri hakkındaki olaylarda son buldu herhalde eski yerine dönmüş konu rahatladım şimdi.

quote:

Orijinalden alıntı: 4hm3t.#

merhaba, benim laptopım acer 5742g. Alalı 2 buçuk sene oluyor. Son 4-5 aydır şu sorun var; laptop durduk yere donup kalıyor. Bir oyun açtığımda 2-3 dk sonra donuyor. Ya da laptop kanepedeyken kaldırıp sehpaya koyarken yani laptopı hareket ettirirken mavi ekran verebiliyor ya da donup kalıyor. Bunun sebebi nedir?

hocam bu konu üzerinden yardım yapılmıyor konunu aç teknik desteğe herkes görsün linkinide bana birşekilde ulaştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 12 Nisan 2013; 14:56:46 >
  • Merhaba arkadaşlar pc toplama konusunda acemi sayılırım kendimce bir pc topladım kurgu amaçlı bir bakarsanız sevinirim uyumluluk ve diğer açılardan.

ASUS P8Z77-V PRO Intel Z77 Soket 1155 DDR3 2560MHz SATA 3.0 USB 3.0 HDMI&DVI Anakart

INTEL Core i7 3770 Soket 1155 3,4GHz 8MB Cache 22nm İşlemci

ASUS GTX660 DirectCU II O.C. GDDR5 2GB 192Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kartı

GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram

ASUS DRW-24B5ST 24X ± DOUBLE LAYER SATA DVD YAZICI

WD 3.5" 500GB Caviar Black Sata 3.0 7200Rpm 64MB Cache Hardisk

COOLER MASTER HAF 912 ADVANCE GX 80PLUS 750W MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuĞrA

:)

hocam amacınız nedir.

quote:

Orijinalden alıntı: k700

hocam konuyu okusaydınız bunun yeri burası değil konunuzu açın ben zaten uğrarım uğramassamda pm atarsın.
  • tamamdır teşekkür ederim açtım konuyu
  • üşenmeden vakit ayırdığınız için teşekkürler. listeye ekleyebilirsiniz.
  • çok yardımsever ve bilgili bir arkadaşımız

ekle hocam beni de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal_vatan

Bu mesaj silindi.
    zaten yöneticilerden gerekli izinler alınmıştır bir sıkıntı yoktur iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 2 Nisan 2015; 16:14:30 >
  • Allah razı olsun.. Bu forumsitesi gerçekten çok iyi. Bide bjk__murat gibi adamlar sayesinde insan istediği şeyi anında kolayca bulabiliyor..
  • Ekle hocam ekle gerçekten çok yardımcı oldun teşekkürler
  • 42 oldum sanırım ben de
  • Çok Yardımcı oldun Benide Listeye Ekle
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.