Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.265
Cevap
526
Favori
1.130.524
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: anonim kullanıcı

653 sokakda imalathanelerimiz,karabağlarda site pastanesinin sokagına girin(buca hipodrum yolu)şengün ticaret var o yolun üstünde,oraya gelip beni arayın ben sizi alırım yol üstünden,yalnız gelmeden 1 saat önce haber verin,çay içmeye bekliyorum:)

Site'nin ordan girince az ilerde göbeğe gelmeden sağda bir yer var orası galiba. Orayı çok iyi biliyorum zira o yolun sonundaki üstgeçiti yapıyoruz.

Fırsat bulunca çayınızı içmek ve koltukları görüp denemek için uğrayacağım. Profilinizdeki telefon numarası doğrudur umarım.

Görüşmek üzere..

• biz de bakalım oraya. gelelim. ama açık söylüyorum. beğendiğim koltuk olursa sizden fiyat alırım. en son dh olduğumu söyler ayrı fiyat isterim :)
    quote:

653 sokakda imalathanelerimiz,karabağlarda site pastanesinin sokagına girin(buca hipodrum yolu)şengün ticaret var o yolun üstünde,oraya gelip beni arayın ben sizi alırım yol üstünden,yalnız gelmeden 1 saat önce haber verin,çay içmeye bekliyorum:)

• bir de karabağlar da bornova tarafından giderken solda sandalyeci diye büyük bir yer var. oraya da bakılabilir.
  • quote:

siz modelini beğendikten sonra konfor işini bana bırakın,ürünü beğenmezseniz geri yollarsanız
    kargo bedeli 10 tl den fazla olmaz istnbul,ankara,bursa gibi merkez yerlerde,ucuz olma sebebi ambar firmalarıyla çalışıyoruzç
    çift hareketli şase: olayıda dediğin gibi aşagı yukarı ve öne geriye hareket ettiren mekanizma
    amortisör:ayak ve şase arasındaki pompa

Hocam sorularımın hepsine cevap alamadım, bunlar muhtemelen forumun genel soruları olacaktır?
    Kredi kartına taksitle alabiliyor muyuz?
    Garanti süreniz nedir?
    Vermiş olduğunuz fiyatlar KDV dahil fiyatlarmıdır?
    Son olarak resmini verdiğim koltuk sizde varmı, varsa fiyatı nedir?
  • Bu koltuğun birebir aynısını 100 TL civarı yapabilirseniz irtibata geçelim.

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Yns 

Bu koltuğun birebir aynısını 100 TL civarı yapabilirseniz irtibata geçelim.

Ayak ve kolları metal olsun 120 TL olsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

quote:

+ 1907

• quote:

malesef bu modeli yapmıyorum ve
    100 tl ve civarında bu koltugu alabiliyosan hiç kaçırma derim,

• Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

dostum buraya resmini eklediğiniz kırmızı renkli çalışma koltugunun oturma genişligi kaç cm? birde süngeri gayet saglam gözüküyor, hemen çökme yapacak cinsten değil sanki... şunun için soruyorum 90-100 kiloluk adamlar oturacak... piyasada adore marka koltukların süngerlerini ve işçiliklerini gördüm beş para etmez... şimdi ben bu modelden 2 adet almayı düşünüyorum.. oturma genişligi önemli..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Penryn

quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

quote:

+ 1907

bu koltuğu ankara itfaiye tarafında adore nin şubesinde 125 tl nakit fiyata satıyorlar kredi kartı vs ile olursa kdv ekleniyor 160 küsür oluyordu 5-6 ay kadar önce ben görüştüm ordakilerle ayrıca koltuğun görünüşüne çok aldanmayın o kadar rahat bir koltuk değil vlt 210 çok daha rahat ve esnek bir koltuk

• Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

Bürosit Sonic Çalışma Koltuğu diye geçiyor. gerçi siz buna benzer bir model koymuşsunuz ama onun sırt kısmı uzun. ben kısa istiyorum. böyle birşey yapabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civalı sokak lambası -- 27 Ocak 2011; 1:52:50 >
  • 230 luk güzelmiş
  • vlt-270 anadolu yakasında ve avrupa yakasında orjinal nerden bulabilirim kadıköy ve mecidiyeköy civarları olursa iyi olur
  • http://www.hepsiburada.com/Liste/adore-vlt380-manager-techno-file-sirtli-cok-fonksiyonlu-yonetici-koltugu/ProductDetails.aspx?productId=ofisadvlt380&categoryId=273672

Biraz pahalı ama kesinlikle çok rahat bir koltuk ve kalitelide.Ayrlayamadığınız bir ünitesi yok.Bel desteği,kafa yaslama yeri,sırt kısmı,kol kısmı,oturduğunuz kısım ve tabiki de yükseklik dahil her şeyi ayarlayabiliyosunuz.Koltuk siz oluyor tabiri caiz ise.
    Tek eksiği biraz pahalı oluşu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QbLaY!!! -- 31 Ocak 2011; 4:53:30 >

• izmirdeki üretici arkadaştan ürün alan oldu mu . alanların yorumları var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: QbLaY!!!

http://www.hepsiburada.com/Liste/adore-vlt380-manager-techno-file-sirtli-cok-fonksiyonlu-yonetici-koltugu/ProductDetails.aspx?productId=ofisadvlt380&categoryId=273672

Biraz pahalı ama kesinlikle çok rahat bir koltuk ve kalitelide.Ayrlayamadığınız bir ünitesi yok.Bel desteği,kafa yaslama yeri,sırt kısmı,kol kısmı,oturduğunuz kısım ve tabiki de yükseklik dahil her şeyi ayarlayabiliyosunuz.Koltuk siz oluyor tabiri caiz ise.
    Tek eksiği biraz pahalı oluşu.
    Fabrikadan sipariş verirseniz siyah hariç yeşil ve turuncu modeli için verdikleri fiyat (03-02-2011) 230tl. Bugün cevabı geldi. HBdan 50tl daha az. kargo da fiyata dahil ayrıca. açıkçası 1 haftadır araştırıyorum. Yanlız bunda sırt yüksekliğini ayarlayamıyorsunuz diye biliyorum. sırf o nedenden vlt500 modeline yoğunlaştım, onda da HB dan daha yüksek fiyat verdiler (400tl)

İzmirdeyim. Tüm karabağları gezdim. genel olarak standart sırt yüksekliği değişken klasik yönetici koltuğu dolu. bir tek sandalyeci dükkanı alternatif sunuyor ancak fiyatlar inanılmaz uçuyor. örnek verecek olursam plexiglass malzemeden bildiğiniz pimaş sandalye 230tl civarı. çok beğendiğim deri, fonksiyonları ve ergonomisi çok başarılıbir koltuğa 2400tl fiyat verdiler. eğer istediğiniz benim istediğim gibi fileli ergonomik, yüksek sırtlı ve en az 3 fonksiyonlu ve rahat bir koltuksa karabağlarda 3 tane dükkan bulabildim. onlarda kendi üretimleri olmadığından verdikleri fiyat pek iç açıcı gelmedi.

• forumdaki arkadaşta karabağlar da değilmiydi. onunla görüşme imkanınız olmadı mı
  • Arkadaşlar VLT-270 almayı düşünüyorum hb ve adorede stoklarında yokmuş. İstanbuldayım nereden alabilirim?
  • Ben koltuk alışverişini metrodan yapın derim. Bürosit aldım, kolçakları VE ayakları tam çelik. Sırtında bandana gibi bişi var, 6 aydır yatar durumda kullanıyorum, günde 4 5 saat dizi film seyrediyorum, esnemedi, bozulmadı, sapasağlam. Aldığım fiyat 125 lira idi.

Bu ürünlerin, adorelerin benzerleri de 125 ve aşağısında fiyatlarda yer alıyor bu arada. Lakin ben bir evvelki sigma koltuğun ayaklarını kırdığımdan (koltuğa acımayı beceremem) çelik aradım, buldum, memnunum.

• 173TL + KDV = 204.14 TL' ye ben aldım çok süper bir koltuk 340 tl den düşmüş hepsiburada com da, şiddetle tavsiye ederim bel desteği çok iyi, bugün geldi daha resimlerini vereyim bak, hem sağlam hem konforlu hiç pişman olmazsın, mekanizması çok sağlam geriye yaslanma olayı süper. Unutmadan söyliyeyim adamlar kurulu gönderiyor

Hocam bende senin aldığın kerem rengi suni deri koltuktan sipariş verdim bakalım, hadi hayırlısı.
    Epeydir alayım diyordum, fiyatı biraz daha düşünce (177 tl.) alayım dedim.Gelince fotoları paylaşırım...

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.