Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (488. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.264
Cevap
526
Favori
1.129.874
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • IKEA markus aldım zamanında öyle çok oturmadım ama şu tak tuk esi kronik alttaki bir demir parçası çarpıyor. Bunu çözebilen oldu mu hiç

• Ment kullanıcısına yanıt

BENDE 3-4 senedir markus kullanıyorum bu taktuk sesi nerden geliyor acaba ben hiç duymadım yada duyuyorum ve sandalyenin özelliği sanıyorum bir videosu falan varmıdır sesin.

Veysel Erdoğanyoutube
    Markus iskemle yaslanınca gelen tak sesi
    https://www.youtube.com/watch?v=IGHfdhnwSzk

eğer ses buysa bende böyle bir ses yok senelerdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serssseri -- 25 Temmuz 2022; 14:28:51 >
  • serssseri kullanıcısına yanıt
    Sırt kısmınızı yasladığınızda tak diye ses geliyor hocam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Koltuk ihtiyacım var. Araştırma yaparken bir şey fark ettim. Bu koltukların çoğu ikiz gibi benzer. MSI dan tut, xdrive, hawk, xprime vb.. birbirinin kopyası. Yerli diye bahsi geçen ürünler de mi Çin'den ithal?

• arda505 kullanıcısına yanıt

Ben d e 77 civarındayım. Ben çok oturuyorum, gündüz iş için akşam da oyun vs oyunuyorum.

• ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt

Cevap için teşekkürler hocam o zaman anladığım uzun süreli oturulmaz problem sıkıntı çıkaracaktir çünkü bende 5+ ve üstü saat için sağlam dayanıklı sandalye arıyorum tekrardan yardımcı oldunuz sağ olun yanıt için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar, 3000 TL civarı bütçem var. XDrive, Hawk, ZIO ve IKEA Markus arasında gidip geliyorum. Deneyimli arkadaşlar, öneride bulunabilir misiniz? Teşekkürler.

• İş yerinde kullanmak üzere 2.500 TL. bütçe ile koltuk bakıyoruz. Patron " Xdrive Toryum " model bir koltuk buldu, önerir misiniz ?

Bu bütçe ile tavsiyede bulunabilecek olan var mıdır acaba ?

Oyuncu koltuğu şart değil, sadece bulabildiğimiz bir örnek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reef1905 -- 26 Temmuz 2022; 17:44:49 >
  • reef1905 kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=153393354
    Buradaki yorumuma bakabilirsiniz. İş yeri için daha uygun olur gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wicked-muk -- 26 Temmuz 2022; 21:50:22 >
  • wicked-muk kullanıcısına yanıt

Bütçenin üzerinde malesef. Bakalım bulacağız, öneri için teşekkür ederim...

Ofis kullanımı için fileli koltuk öneririm.

IKEA koltuklarına fiyat performans olarak bakabilirsiniz.

Bütçenin bir miktar üzerinde kalabilir ama vereceğiniz paranın karşılığını alırsınız.

Bütçe sorunu olmasa Rapido ve Nurus koltuklarına da bakın derdim.

Oyuncu koltuğu diye satılan çoğu koltuk son derece sağlıksız ve hava almayan suni derilerden üretiliyor. Az sayıda kumaş koltuk var onlar da fileli fiyatlarına satılıyor.

• serssseri kullanıcısına yanıt

Mekanizmadan geliyor muhtemelen yağlansa azalabilir ya da kesilebilir yaylanma hareketi yapan yerleri bulup gres yağı gibi yağ sürmek lazım.

Bazı koltuklarda İtalyan mekanizma diye özellikle belirtiyorlar muhtemelen onlarda bu tarz sesleri kesmek için daha iyi özen gösteriliyordur.

• Quattro kullanıcısına yanıt

Bürosit firmasının koltukları hakkında bilgi, tecrübeniz var mı ?

Güzel koltukları var aslında iyi marka ama her modeli aynı kalitede değil elbette.

• arda505 kullanıcısına yanıt

Yok hocam başka koltuk bakın derim.

• boy ve kg 180-90 kg ise xdrive atak, ikea markus 3500 tl civarındalar. boy kg 180 ve 100 kg üzeri ise xdrive kasırga olabilir. araştırın biraz konuda çok var. kumaş döşeme koltuk alırsanız terletmez.

• Arkadaşlar kullanan varsa deneyimlerini paylaşabilir mi ?

1.70 cm 90 kiloyum bana uygun mudur ?

www.itopya.com
    Rampage KL-01K Throne Itopya Serisi Siyah/Kirmizi Oyuncu Koltugu | ITOPYA
    https://www.itopya.com/rampage-kl-01k-throne-itopya-serisi-siyahkirmizi-oyuncu-koltugu_u16849
  • Quattro kullanıcısına yanıt

Cevaplar için teşekkür ederim. Alttaki linkte yer alan ürüne karar verdik gibi, hayırlısı...

shop.burotime.com
    COMFY Yönetici Koltuğu, 3d Kol, Antrasit & Turuncu
    https://shop.burotime.com/urunler/yonetici-koltuklari/com-chr-a001512/comfy
  • Koltuk bakanların çoğu gördüğüm kadarı ile hem uzun hem de zayıf insanlar değil. Zayıf insanlar değil dememin sebebi kendim 55-60 civarında biriyim o sebeple. 170 boyunda 55-60 civarı olan biri için bu bakılan çoğu koltuk sorun çıkarmaz sanırım. Kumaş olması hawk tercih etme sebebim olacak gibi. Çünkü koltuk bakmaktan yoruldum.

• 
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.