Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (434. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.265
Cevap
526
Favori
1.130.560
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 432433434435436
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

güle güle kullanın..minderi rahat mı ? uzun süre kullanımda yumuşaklığı sönüyor mu ? yazarsanız seviniriz.teşekkürler şimdiden

• bu xdrive ve xprime arasında çok fark var mı? mekanizma, sünger, plastikler ve kumaş/derilerde. görsellere bakıyorum pek bir fark yok gibi. deneyimleyen oldu mu

• Sanal Dilenci S kullanıcısına yanıt

Kalite olarak çok fark var fotoğraf ve videolarını inceleyerek bile anlayabilirsin.

https://www.hepsiburada.com/calitte-profesyonel-kumas-oyuncu-koltugu-samurai-ss-serisi-kumas-p-HBCV00000POPC6

Fiyatı bi tık düşük ve kaliteli

• ThatsIt T kullanıcısına yanıt

Yorumlarınızı bekliyoruz, eğer kaliteli ise güzel bir seçenek olabilir

• Dostlar Kasım ayında oyuncu koltuklarında indirim olur mu sizce?

Hawk Fab v4 almak üzereyim, işim gereği günde 8-10 saat bilgisayardayım acil ihtiyacım var beklemeye değer mi?

• https://www.hepsiburada.com/decofis-arden-fileli-yonetici-koltugu-ayak-uzatma-mekanizmali-beyaz-renk-pm-HB00000WV4GG

Fiyat tekrardan indirime girmiş 1599tl.

Herkese merhaba arkadaşlar, hemen hemen 1 aydır bu koltuğu kullanıyorum. Oldukça mutluyum. Decofis Lumbar Plus'ı da denedim fakat bence Decofis Arden inanılmaz fark atıyor ona. Yorumlarda detaylı ve fotoğraflı inceleme yaptım bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persheid1903 -- 2 Kasım 2021; 14:58:13 >
  • Persheid1903 kullanıcısına yanıt
    Aldım hocam bakalım tavsiyenize uyarak

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • emirsolmaz kullanıcısına yanıt

Güzel günlerde kullanın hocam. Ben aldığımda fiyatı 1799'ydi. 1599 için müthiş bir fırsat bence.

Bu sandalye için en düşük fiyat. Fiyat iner mi diye bekleyenler varsa bundan aşağıya inmez. Persheid zaten memnun olduğundan bahsetmiş.

Bir de Decofis Arvo T vardı. https://www.hepsiburada.com/decofis-arvo-fileli-yonetici-koltugu-p-hbv00000xvokc

O da 1499 TL'ye inmiş. Bu sandalyenin de en düşük fiyatı. Decofis firması yerel bir firma ürünleri Çin'den ithal edip kendi etiketini basıyor lakin müşteri ile ilişkileri forumdaki arkadaşların yazdıklarına göre gayet iyi. Hızlı bir destek olma süreçleri var. Ikea sandalyeleri pahalılaşmışken ve diğer sandalyeler ciddi oranda pahalılaşmışken Decofis modelleri denenebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hips -- 2 Kasım 2021; 19:1:11 >

• Arkadaşlar 400 maks 500 TL ye alabileceğim orta FP koltuk önerilerniz var mı?

• Klasikleşmiş oyuncu koltukları hiç ilgimi çekmiyor, bu işte tatlı para olduğu için herkes aynı şeyi kopyala yapıştır yapıp Allah bilir % kaç kârla satmaya çalışıyor artık görmekten midem bulandı, özgün tasarımı olan kaliteli bir ofis koltuğu çok az ve tabii çok pahalı.(bizim ülkemize göre)

Alttaki üründe çökme, sönme pek olmaz gibi hemde oturma yerinin genişliği, sırt tarafının uzunluğu tam uzun boylulara göre, bel tarafına bir tane destek koysak iş görecek gibi duruyor önemli olan mekanizmanın sağlamlığı + 3 yıl IKEA garantisi. Kasım indirimleriyle bir şeyler olursa almaya yakınım şöyle 1 lira civarına inse güzel olur. Stoklara gelmiş bu arada.

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/sandalyeler/10507616/utespelare-oyuncu-sandalyesi.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 4 Kasım 2021; 15:36:41 >

• yok abi ya, Nurus, İkea vs şöyle sektörün duayeni bir model indirime girse de alsak kurtulsak artık

• Frank Lapidus kullanıcısına yanıt

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/sandalyeler/89275623/jarvfjallet-calisma-sandalyesi.aspx

Şu modeli geçen denedim rahat geldi ama stok yok nerde bulabiliriz bunları illa ikea mağazasında mı aramak lazım yav:(

Extra %10 indirim vardı 1440 liraya aldım hocam, teşekkürler paylaşım için. İnş pişman olmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keysersoze81 -- 4 Kasım 2021; 19:35:26 >
  • EnergyHill kullanıcısına yanıt

1600tl idi inmesini bekliyordum yine zam yediler ya. inanın ben de bilmiyorum

• ru1ns R kullanıcısına yanıt

fileli cift mekanizmalı koltuk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen hafta Nurus Mou Pro Support Mekanizma ,3D kol ,gri renk aldım.

amazon'da listemde takip ediyordum 3000 tl den 2450'e düşmüştü. Şu anda 2550 olmuş

shop.nurus da aynı özellikler 3000 e geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyll -- 5 Kasım 2021; 13:43:6 >
  • tyll kullanıcısına yanıt

Vay be bir iki ay önce 2000di. Sorarlarsa kriz yok deriz.

• pleh P kullanıcısına yanıt

Bugün kurdum, gayet kolay kurulumu .

İlk izlenimlerim çok çok iyi

Tekerlekleri ve sandalye çok iyi dönüyor.

Sırt ayarı yapmak için çok bastırmak gerekiyor ama sorun değil.

Kol destekleri hem geniş hem 2d hareket ediyor ve kullanışlı.

Minder daha kalın olabilirmiş ince geldi, ayrıca oturma alanı da küçük, biraz kilolu biri oturamaz

Uzun sürede nasıl olacak göreceğim

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt

• 
Sayfa: önceki 432433434435436
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.