Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (350. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.265
Cevap
527
Favori
1.130.628
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Memnunmusunuz hocam peki hocam rahatmı?
  • X drive 1453 model alınırmı hocam 1400 tlye mekanizmalardan falan pek anlamam yukarıdaki mesajlarınızı gördüm yardımcı olurmusunuz? @bigmoni
  • fortnite30 F kullanıcısına yanıt
    Kısmetse bugün gelecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: fortnite30

X drive 1453 model alınırmı hocam 1400 tlye mekanizmalardan falan pek anlamam yukarıdaki mesajlarınızı gördüm yardımcı olurmusunuz? @bigmoni

ben almazdım. nedenine gelirsek de mekanizma tilt değil galiba, yani sırt kısmı oturma kısmından bağımsız olarak olarak arkaya yatmıyor. diğer sebebi de deri olması, kumaşlar bile yazın terletiyorken deri üründe durum ne olur bilmem. kardeşim ikea markus almıştı, 3d kolçağı olsa markus öneririrdim ama sabit kolçaklar pek konforlu değil. kendime de zivella dan aldım, memnunum öneririm ama 3 ayda 2 kere zam yemiş. Başka model veya markalara bakabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 3 Aralık 2020; 9:22:59 >

• bigmoni kullanıcısına yanıt
    Calitte modelleri ahsap konturplak üzerine sunger döşeme ve hareket kabiliyetleri sınırlıdır. Xprime King, One, Fabric ve Hero modelleri 65 dansitelik dökme süngerdir. Ayrica Xprime Modellerinde 180 derecelik geriye yatma yer almaktadir.

Teşekkürler.
  • bigmoni kullanıcısına yanıt

sarı site linki attıgın ürün 2. el ürün

toto değen koltugun değeri olmaz.

sarı sitede mesaj attım görüp cevap vermeyen bir firma.

mekanizma felan hikaye buram buram reklam kokuyor

• Tilte vs gerek yok, 110 kg taşısın, oturma yeri geniş olsun yerine göre bağdaş kuruyorum, sırtlığın eğimi ayarlanabilirse fazlasına da gerek yok, kolçakları da çıkarılabilsin (sırtlığı kolçağa monte olmasın) gitar çalınmıyor kolçak varken, nedir bu ihtiyacın uygun çözümü, ne önerirsiniz?

• laptop başında fazla süre geçirmeye başladığım için sandalye alayım dedim de bu fiyatlar ne böyle genel oalrak hem iş hem oyun için kullanmalık bir sandalye 100 kgya kadar ucuz yollu bir şey bulabilir miyim bütçe 400ü geçmez geçemez bu sandalyerler neden bu kadar pahalı  

• Sandalyeler çok pahalı maalesef. İkeadan JARVFJALLET almaya niyetlendim ama ne dersiniz? Kolçakları da ayrı satılıyormuş sanırım, daha uygun oluyor sanırım. Sırt ağrısını çözer mi ?

• Merhaba, günlük 12-14 saat bilgisayar başında geçiyor. Konforlu bir koltuğa ihtiyacım var.

2-3k bareminde olabilir.

Boy 1.86 kilo 90

Öneri de bulunursanız sevinirim. Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Jiraiya

Sandalyeler çok pahalı maalesef. İkeadan JARVFJALLET almaya niyetlendim ama ne dersiniz? Kolçakları da ayrı satılıyormuş sanırım, daha uygun oluyor sanırım. Sırt ağrısını çözer mi ?

ikea modellerinde 3d kolçak yok, bence büyük konfor sağlıyor

• arkadaşlar koltuk önerebilecek var mı ?

180 boy 110 kiloyum

özellikle tamamen dik durabilen ve oturum yeri geniş bir koltuk arıyorum

rengi şekli vs aparatları vs önemli değil.

arkaya yaslanınca acaba bu kırılır mı dedirtmeyecek bir koltuk arıyorum.

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt

altında tahta plaka var 3d 4d kol bulup biz taksak

https://imgur.com/gallery/Oz1FSd7

mesela yapmışlar çok da güzel olmuş

• merhaba 700 tl ye kadar ofis koltuğu önerirmisiniz? decofis star,melodi kullanan varmıdır memnun musunuz

• Merhaba arkadaşlar.
    400-500tl bandında. Hem metal ayaklı hem başlıklı hem de kaliteli fiyat/performans bir koltuk bulma şansımız var mı?

Şu ürün şubat ayında 475tl miş.
    YouTube da bir kaç inceleme videosuna denk geldim kaliteli ve rahat duruyor. Benzeri bir ürün alanınız var mı? Veya başka fırsat önerebilecek?
    Ürün:https://urun.n11.com/ofis-koltuk-ve-kanepe/ofismalzemecim-yonetici-koltugucalisma-koltugu-makam-koltugu-P144370188
  • Hiko. kullanıcısına yanıt

merhaba yok.

• 175 90-100 kg biri için markus mu daha iyi jarvfjallet mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: StratejikSiglik

175 90-100 kg biri için markus mu daha iyi jarvfjallet mi?

o ölçülere markus önermem

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt

ne tavsiye edersiniz? markus max 120kg idi sanırım.

• 
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.