Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (323. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: birseysorabilirmiyim Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 10 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
11.252
Cevap
526
Favori
1.126.997
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben turkiye de bu ofis koltugu piyasasini anlayamiyorum. burotime a bakiyorum nispeten iyi koltuklar gibi. Adamlar yemin etmis, and icmis koltugu bana satmamak icin. Resmen takla attim bir fiyat listesi bulamadim. Mail attim cevap yok.

Tamam gidip showroom a da bakarim. ama insan fiyati merak ediyor oncelikle begendigim koltuga 5000tl diyecekse neden okadar yolu yapicam.

Bizde bu firmalar hakikaten cok geride. internetin faydalarini farkinda bile degiller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lemartes -- 19 Ağustos 2020; 18:19:1 >
  • Burotime'ı ararsan bilgi verirler.
  • Bu trendyol daki Calitte ürünleri alınırmı varmı kullanan. ve ya Xdiraver ın 1200 lukleri dahamı iyidir
  • yildiz123 kullanıcısına yanıt
    Sırf isimden almazdım. Kalitte nedir yahu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şu xdrive ve calitte farkına ışık tutacak birisi yok mudur indirimler devam ederken?
  • inciwetrust35 kullanıcısına yanıt
    Xdrive çok kaliteli. Bora kullandım.

• erdincerdinc E kullanıcısına yanıt
    xdrive kasırga alıcam sanırım hocam ben de
  • inciwetrust35 kullanıcısına yanıt
    Borada kendinden bel desteği var. Yastık rahat ettirmeyebilir.

• erdincerdinc E kullanıcısına yanıt
    hafif öne kayıp oturuyorum ben hocam o boşluğa da yatık denk geliyor zaten,tam dik çok nadir oturuyorum
  • arkadaşlar 300-400tl bütçe ile ortaokul öğrencisi için koltuk tavsiyesi var mı.
  • lenovay520 L kullanıcısına yanıt
    Güzel reklam.
  • Aramaktan bıktım Xdirver sancak modeli siparişi verdim ideal güzel bir şey olsun yeter üstlerde gözüm yok. 1.84 boy 85 kilo varmı kullanan idare edermi koltuk :D
  • yildiz123 kullanıcısına yanıt
    hayirli olsun, nekadar bakarsak okadar kafamiz karisiyor dogrusu. turkiye de ole ideal koltukta yok zaten. birine karar verip basmak lazim tetige sanirim.
  • lemartes kullanıcısına yanıt
    öyle genelde bu fiyatlarda birbirlerine yakın performanslar veriyorlar biz 2 3 ay koltuk arıyoruz al birini geç işte gerçekten.
  • Oyuncu koltukları çok çirkin değil mi arkadaşlar? bana mı öyle geliyor? Konfor olarak o kaba görüntünün hakkını veriyorlar mı gerçekten? Çoğu da suni deri, sırta ve oturduğunuz yerde havasızlık ve terleme demek. Bilmiyorum neden bu kadar popüler göremediğim bir şey mi var?
  • silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-258C4985F -- 30 Ağustos 2020; 22:43:43 >
  • Çin sitelerinden güzel bir koltuk getirtemiyor muyuz. Önerdiğiniz bir koltuk modeli linki varsa paylaşabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: V2

Oyuncu koltukları çok çirkin değil mi arkadaşlar? bana mı öyle geliyor? Konfor olarak o kaba görüntünün hakkını veriyorlar mı gerçekten? Çoğu da suni deri, sırta ve oturduğunuz yerde havasızlık ve terleme demek. Bilmiyorum neden bu kadar popüler göremediğim bir şey mi var?
    Suni deri tavsiye etmiyorum. Hata yaptım 4 yıl kullandım şu an soyuluyor. Hatta aynı anda aldığım kulaklığımın bile üst kısmı suni deriydi aynı anda soyulmaya başladılar :)
    Her yer suni deri parçalarıyla doldu evde :D

Ben arkası file olan modellere yöneleceğim.
    Tasarım konusunda da suni deri oyuncu koltuklarını hiç sevmiyorum.
    Ayrıca şöyle bir tecrübemden bahsedeyim.
    Kullandığım oyuncu koltuğu adore. Arkadaşımda kullandığıma benzer yönetici koltuğu diye geçen modeli var adorenin. İkisi de yaklaşık aynı tasarım ve fiyata sahip.
    Fakat bu marka oyuncu koltuğuna günde 2-3 saat kullanıma uygun diye bir ömür biçmiş. Fakat yönetici koltuğu 8-10 saat.
    Ne alaka bu diye düşünürken sünger kalitesinin farklı olduğunu anladık uzun kullanım sonucu :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun süre oturup ders çalışılacak rahat mı rahat bir çalışma koltuğu arıyorum, bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum. Fiyat performans dengesi çok önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmyyyymmm

Uzun süre oturup ders çalışılacak rahat mı rahat bir çalışma koltuğu arıyorum, bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum. Fiyat performans dengesi çok önemli.
    malzemesi kumaş al
  • 
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.