Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.569
Cevap
355
Favori
548.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1764
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 41
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 saat 38 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 26262
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1764
  • Favoriye Eklediklerim 355
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Kemalhsandogan (96 mesaj) YasinKsmG (73 mesaj) LynXMaSTeR (63 mesaj) Glorfindel1907 (63 mesaj) Wadjet (58 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3029 mesaj) Mobil (965 mesaj) Tablet (83 mesaj) (1 mesaj) Mini (147 mesaj) Uygulama (448 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]
Giriş
    640 Mesaj

internetten aldım, 22 haziran sipariş geçtim, 3 temmuz teslim görünüyordu, cuma günü yoğunluktan yetiştiremediler sanırım, 6 temmuzda teslim ettiler.
    ceva lojistik ile geldi.
    boyunluk ve bel kısmındaki parçaların kurulumu için 1 adet yıldız tornavidaya ihtiyacınız var, diğer vidalar için gerekli alyan paketten çıkıyor.
    bu arada tüm vidalara loctite sürmüşler, çoğu marka yapmaz bunu.
    |
    |
    bugra456 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: LynXMaSTeR

internetten aldım, 22 haziran sipariş geçtim, 3 temmuz teslim görünüyordu, cuma günü yoğunluktan yetiştiremediler sanırım, 6 temmuzda teslim ettiler.
    ceva lojistik ile geldi.
    boyunluk ve bel kısmındaki parçaların kurulumu için 1 adet yıldız tornavidaya ihtiyacınız var, diğer vidalar için gerekli alyan paketten çıkıyor.
    bu arada tüm vidalara loctite sürmüşler, çoğu marka yapmaz bunu.
    çok sağolun hocam bilgiler için
    |
    |
    1000 TL'ye kadar limit belirledim ne alsam koltuk olarak boy 186 kilo 77 Gözüme seduna thunder pro'yu koydum ama ondada file sıkıntısı ve baş kısmına kafasınızı koyduğunuzda gözleriniz düz değil yukarıyı görüyor yazmışlar

Cidden 1-2 aydır arıyorum her baktığım modelde bir şey var yazmışlar en son aynı şey monitor alırken başıma gelmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SturmpioneeR -- 12 Ağustos 2020; 11:2:29 >
    |
    |
    Cooler Master K380 Thunder600W/AMD Ryzen 5 2600 3.9GHz/MSI B450-A PRO AMD B450 3466(OC)/MSI GeForce GTX1660 GAMING X 6GB GDDR5/CORSAIR 16GB(8X2) DDR4 3000Mhz/Kingston 120GB A400/Seagate BarraCuda 1TB/HP 24X 144HZ G-Sync
  • Yüzbaşı
    408 Mesaj
    Arkadaşlar kesinlikle MARKUS almayın!!!!!!!!!!!! ben aldım, 1 ay sonra fileden gıcırtı sesi gelmeye başladı garantiye götürdüm değişim yapıldı. Yeni verdikleri 1 ay oldu geleli yine hafiften gıcırdama başladı 15 güne eskisi gibi gıcırdar diye düşünüyorum. Kronik bir sorunu var bıktım değişimle uğraşmaktan. 2 ayda bir değişim mi yapcaz

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
  • Çavuş
    56 Mesaj
    Casella marka koltuk alanlar hangi modelleri aldılar? Hangisinden memnunlar acaba.
    |
    |

Yıllarca kullandım hıçbir esneme yaşamadım. ha asla memnun kalmadım koltuktan ergonomik olarak. ama dayanıklılık konusunda bişey diyemem. zaten 10 yıl garantili koltuk
    |
    |
    Flakel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    arka tarafa yaslanırken mekanizma bi tık esneme yapıyor mu?
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V2 -- 13 Ağustos 2020; 14:17:24 >
    640 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ssuqunet

mekanizma derken sırt kısmı 1 tık geri gidiyor evet
    evet hocam ondan bahsediyorum. en açık ayarda bile iyice yaslanınca bi tık geri gidip geliyor.
    acaba sorunlu mu ki dedim, sonra altını falan kontrol ettim, özellikle o esneme payını bırakmışlar diye düşündüm, sanırım öyle.
    bi de oturulan kısım çok hafif sağa sola kayma yapıyor, o da yine benzer sebepten sanırım.
    gacırdama falan hiç yok, vidaları baya iyi sıktım.
    |
    |

bu modeli denedim, acayip rahatsız etti beni.
    boyunuzu kilonuzu bilmiyorum ama kendim 183-78 olarak baya rahatsız olduğum bir koltuk.
    |
    |
    V2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

boyunuzu kilonuzu bilmiyorum ama kendim 183-78 olarak baya rahatsız olduğum bir koltuk.
    Hemen hemen her yeri ayarlanıyor. Ayarları değiştirmeyi denediniz mi. Ben baya memnunun açıkcası. Birkaç gündür günlük 8 saat oturuyorum en ufak yüklenme yok belde ya kalçada. Boy 190 kilo 90 a yakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V2 -- 13 Ağustos 2020; 18:37:12 >
    |
    |
    12 Mesaj
    quote:

ne yönden rahatsız etti?
    quote:

Orijinalden alıntı: bugra456

ne yönden rahatsız etti?

Alıntıları Göster
    bel ve boyun kısmı rahatsız geldi.
    |
    |

Herkese merhaba , 4 yıl önce adore mobilyadan aldığım koltuğun yüzeyi resimlerde göreceğiniz üzere sökülmeye başladı. Aklıma takılan konu ise yeni bir koltuk mu almalıyım? Yoksa bu koltuğu kaplattırmalı mıyım? ( 1-2 koltukçuya sordum kaplamıyorlar onun yerine yenisi al diyorlar)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1033 Mesaj
    Koltuk tavsiyesi var mı güncel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Dostum inan bende çok şaşkınım, çok sağlam sanıyordum alırken ama hayal kırıklıgına ugradım değiştirmelerine rağmen yeni gelenindede aynı sorun oldu. Ses artınca tekrar değişim istiyeceğim.
    |
    |
    lemartes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
  • Yarbay
    4761 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sünnetçi34

Herkese merhaba , 4 yıl önce adore mobilyadan aldığım koltuğun yüzeyi resimlerde göreceğiniz üzere sökülmeye başladı. Aklıma takılan konu ise yeni bir koltuk mu almalıyım? Yoksa bu koltuğu kaplattırmalı mıyım? ( 1-2 koltukçuya sordum kaplamıyorlar onun yerine yenisi al diyorlar)
    Hocam iyi dayanmış 4 yıl size benimki 6ay-1 yılda bundan daha fazla olmuştu.
    |
    |
    iPhone XR-Haswell 15" Retina Macbook Pro(ME294 Late13)-iPad Air 3-Airpods-Beats Studio 3-Asus Rog Crosshair VI Hero-AMD Ryzen 1700 3.7 OC-MSI Gaming+ GTX 1060 6 GB-Adata XPG D80 3200 8GB*2-Corsair MP510 480GB-Sandisk 240GB-Gigabyte 480GB Seagate Baracuda 4TB/2TB-Gamepower Iceberg 240-Evga GQ650-Phanteks P400S TG-Logitech Z533-Logitech G933-Logitech G930-Logitech G410-Logitech G502-TTesports Posedion Z RGB-Samson Meteor-Samsung C24FG73-Asus VN247H-AOC24 G2460PF-AOC G2260VWQ6-Apple TV 3.Nesil-LG 42LM760S-PS4 2TB

• Yarbay
    4418 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sünnetçi34

kardeşimin de deri koltuğu bu şekilde soyulmalar olmuştu bu kadar değildi bile . gayet güzel süet kaplattı , çok da güzel oldu . sanayi tarafındaki mobilyacılar sitesi vb. bi sanayi sitesi varsa mutlaka sorun
    Tamron Di LD 90mm F2.8 Macro || Tamron 70-300 Di LD Macro || Sigma 28mm F1.8 EX Asp. MACRO
    Helios 77M-4 50mm F1.8 || Porst MC 135mm F1.8

Reklamlar
SEO
bankalar.org
Cancer Clinical Trials
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,428
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.