Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (288. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.264
Cevap
526
Favori
1.129.925
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla hocam bende anlamadım ki ne güzel hayallerim vardı ama tam bir kaos yaşıyorum.
    Size naçizane tavsiyem eğer bu hoşnutsuzluğunuz devam ederse ürünü iade edin.
    Ben geçer diye 14 günlük süreyi geçirdim simdi memnun olmadığım bir ürün elimde kaldı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 haftadır koltuk almam gerekiyor home office çalışıyorum kafam allak bullak oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Hocam oturma yeri gayet ideal, boyun desteği ideal, bel desteğinin ek malzemesi de oldukça yumuşak ve ideal ama file olan bölüm aşırı sert. Bir şeyleri yanlış mı yaptık anlamadım. Bu kadar yüksek memnuniyetle satılan koltuktan bir sen bir ben sorun yaşıyoruz. İlginç.
    zamanla esneme yapmaz mı sence yada sök tak varsa yıkandıktan sonra felan yumuşar herhalde diye düşünüyorum. Ayakkabı gibi olmasın kullandıkça :)

İnceleme videolarında filenin ve süngerin markusa göre daha yoğun olduğunu belirtmişti yabancı arkadaş. Ama dediğim gibi zamanla esneyeceğini düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arteona -- 20 Mayıs 2020; 22:20:52 >
  • Beyler bişi sorucam. Ofisel firmasında. 25 nisanda koltuk aldım. Ben alırken sitede 5-7 işgününde kargoya teslim yazıyordu. Bikaç gün sonra bu süreyi 7-10 gün sonrada 10-13 gün olarak değiştirdiler. Şuan neredeyse 1 ay okucak ürün halen gelmedi. Aradığımda kargolar yüksek desisen dolayı kargoları belirli sırayla alıyolar vs diyorlar. Bana pek inandırıcı gelmedi. Bu konuda bilgisi olan varmı. Kargo almaması gibi. Sizin olduğunuz şune çok yoğun bu yüzden almıyolar diyor adam bana.

• MaitreSkiLL kullanıcısına yanıt
    Hocam artık herkes yoğunuz geç gönderebiliriz diyor artık kime inanacağımı şaşırdım açıkçası. 7 mayısta verdiğim ikea siparişi daha bugün elime geçti mesela, vivense vs diğer 1-2 mobilya mağzalarında da siparişim oldu.Onlarda da durum aynı(ymış). Bilmiyorum artık. Ancak olaya şöylede bakabiliriz böyle bir pandemide kim iş yapmak istemez ki? Sonuçta işszilik oranının arttığı ve işlerin duraksadığı bir dönem de diyebiliriz bu döneme. Yani hak vermek lazım diyorum ben. Çünkü gerçekten arka tarafta akşam çocuklarına bulaştırmamak için titizlikle (ama yavaş) çalışan anne-babalar var diye düşünüyorum. Ama siz yinede telefon ile arayarak bir yoklayın oları ara ara. Ne olur ne olmaz diye.
  • V2 kullanıcısına yanıt
    bol bol özet yaptım bu sayfada:) ne demek memnuniyetle:)
  • an itibariyle ikea markus stoklara eklendi ve ben artık daha fazla beklememek adına siparişi geçtim. forumdan jarvfjallet modelini de kullanan bir arkadaş ikisinden de memnun olduğunu söylemişti. ben de tercihimi aciliyetten ötürü markustan yana kullandım. umarım memnun kalırım. şuan 1150 tl fiyatı. jarvfjallet ise 1400 tl.
  • hed-pe kullanıcısına yanıt
    Hocam markus alanlarda genel bir ses sorunu varmış aşağıda video belirttiğim gibi, bence büyütülecek birşey değil fakat bilgimiz olsun. Videoyu ekşi den şimdi gördüm üstüne siz denk geldiniz yazayım dedim.

https://www.youtube.com/watch?v=Tla2j90PzFs&feature=youtu.be

• kaand12@ kullanıcısına yanıt
    Yanıt için teşekkürler. Evet okumuştum ben de. Ama büyük bir sıkıntı değil benim için, jarvfjallet bir türlü stoğa girmiyor stokta yakalayınca değerlendirmek istedim. Umarım pişman etmez :)

Hocam bende yarın akşam almayı düşünüyorum markus, 173 boyundayım umarım fazla uzun gelmez. Denemek çok isterdim fakat sadece flintabj denedim oda müthiş rahat geldi siz düşünün artık nasıl koltuklarda oturduğumu :D dediğim gibi keşke deneyebilsem fakat bakalım yarına kadar alternatif bulamazsam bende markus alma düşünüyorum.

• kaand12@ kullanıcısına yanıt
    Bence boyundan dolayı kesinlikle Jarvfjallet sana uyumsuz olacaktır. Yorumlarda hep böyle bahsetmişler. Markus daha uygun gibi duruyor. Ayrıca ne olduğu belirsiz koltuklara 600-700 vermektense 10yıl garantili saldalye almak çok daha mantıklı gibi duruyor.

Aynen haklısınız hocam. Hayırlı olsun şimdiden markus 'unuz :)

• Horoz lojistik mi aptal yoksa çalışma sistemleri mi tuhaf. Bugün Başakşehir'den verilen kargom Hadımköy YID'ten Anadolu Yakasına gidiyor. Gelmesi gereken yer Beylikdüzü. Hadi 1 depoda toplanıyor öyle yollanıyor desek, ulan Avrupa'da olan ve Tekirdağ'a yakın olan bir yere teslim ürününe ne diye Anadolu yakasına yollarsın. 22'si tahmini teslim gözüküyor, ama teslim edemeyecekler gibi geliyor bana, işte o zaman cümbüş başlar.
  • Vatov kullanıcısına yanıt
    Allah kurtarsın hocam. Ben de Beylikdüzü'nde Horoz lojistik ile tam 10 gün uğraşmıştım geçenlerde teslimat için. Canları getirmek istemezse de geldik bulamadık diye not düşüyorlar takip sistemine. Horoz Lojistik çağrı merkezini defalarca aradım hiç bir şey olmuyor. Not alıyorlar, aciliyet bildiriyorlar, yönlendirme sağlıyorlar ama gelen giden olmuyor. Sipariş verdiğim yeri arayıp konuşunca ne hikmetse getirmişlerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Allah kurtarsın hocam. Ben de Beylikdüzü'nde Horoz lojistik ile tam 10 gün uğraşmıştım geçenlerde teslimat için. Canları getirmek istemezse de geldik bulamadık diye not düşüyorlar takip sistemine. Horoz Lojistik çağrı merkezini defalarca aradım hiç bir şey olmuyor. Not alıyorlar, aciliyet bildiriyorlar, yönlendirme sağlıyorlar ama gelen giden olmuyor. Sipariş verdiğim yeri arayıp konuşunca ne hikmetse getirmişlerdi.
    Sağolun hocam, cuma günü gelmezse ilk iş Xdrive'ı arıyorum o halde.
  • Vatov kullanıcısına yanıt
    Bu tarz ürünlerin çoğunu ağırlığından dolayı horoz getiriyor. Berbat firma. 2 haftadır uğraşıyorum ben de. Bundan sonra satın alacağım şeyin kargosunu kontrol edip alacam. Horozsa bulaşmam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mortuuus

Bu tarz ürünlerin çoğunu ağırlığından dolayı horoz getiriyor. Berbat firma. 2 haftadır uğraşıyorum ben de. Bundan sonra satın alacağım şeyin kargosunu kontrol edip alacam. Horozsa bulaşmam
    Bakalım ben kaç hafta uğraşıcam bu gidişle
  • Xdrive'ın Kasırga serisi koltuğu var ve gayet memnunum sadece kullandıkları amortisör ile alakalı bir sıkıntım var 130kg garantisi veriyorlar Class 4 amortisör kullanmışlar ama ben 194 boy 150 kiloyum :) Amortisör 2 defa değiştim sürekli aşağı iniyor, yedek parça olarak daha üst kiloya dayanıklı bir amortisör almak istiyorum ama internette baktığım hiç bir yerde böyle bir taşıma kapasite ağırlığı belirtilmemiş... Konuda bilgisi olan var mı? Nereden ne almam gerekiyor? Bu ağırlığa uygun amortisör yoksa kapalı yüksekliği diz yüksekliğime uygun bir amortisör alıp öyle mi kullanmam lazım ya da?
  • Jarv alacak olan varsa kolçaksız mavi renkli kumaş versionu stokta

• quote:

Orijinalden alıntı: kaand12@

Jarv alacak olan varsa kolçaksız mavi renkli kumaş versionu stokta
    marcus mu iyi jarv mı? jarvın alt kısmı ileri geri oynuyor sanırım?
  • 
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.