Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.264
Cevap
526
Favori
1.129.938
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gitti gidiyor kargobizden satıcısı yıldız fırsat yazıyordu ben alırken 1499tl kazanan kulübü 1379tl baxı üyeliklerde yüzde 8 mobilya dekorasyon sepet indirimi. Ben 1379a aldım 1500e lazım şeylerle tamamlayarak 150tl world puan kampanyası vardı 30 nisana kadar 150de ordan geldi. 1229 a gelmiş oldu. He hem kazananlar kulübü hem yüzde 8 sepet indirimi oluyor muydu bilmiyorum. Ben yüzde 8 sepet indirimi yaptım 1379 oldu yani kazananlar kulübü ile aynı fiyat oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • daquied kullanıcısına yanıt
    Hocam artı - eksi düşünceleriniz nelerdir. 1000 tl civarı modellere baktım ama 178 boy 85 kilo için yetersiz kaldıklarını düşümüyorum. Bu ürün aklıma yatıyor gibi sadece kolları 3D olsaydı daha iyi olurdu heralde. 1200 - 1300 tl civarında olsa alırdım. Kafama takılan sünger kalitesi, oturma yerinin genişliği, koltuğun dengesi ve ses geliyor mu ?
  • BilgiYazar kullanıcısına yanıt
    Ayak kısmı baya sağlam taş gibi. Rampage iin hepsi öyle sanırım hiç bir şey olamaz ayak kısmına. Sünger sert sünger yastıklat falan baya sert zamanla yumuşar rahat koltuk. Valla kolların sağa sola dönmesi ileri geri gitmesi ne kadar fonksiyon sağlıyor size kalmış aşağı yukarı fonksiyondur benim için diğerleri anlamsız gibi. Kargo çok çok çok geç geldi ups kargodan kaynaklı Kocaeli de 1 şubesi var :)))) sağlam hissiyat var. Oturma kısmı başta rahatsız etti yan destekler demir olduğu için kımıldamıyor bile. Çok yayılarak oturuyordum önceden şimdi alıştım 2 gün oldu. Eksi olarak her pozisyonda sabitlenmiyor. Şöyleki yaslanarak komple geriye gitme olayı var ya o sabitlenmiyor sabitlenen var mı bilmiyorum. Hiç sallanmasın diyorsun dik konumda kilitliyorsun az bir pay yatıyor yine geriye. Bu mekanizmalar hep aynı sanırım onuda bilemiyorum. Sırt bölgesini ayrı yatırma bel ve boyun desteğinin konumunu değiştirebilme olanakları güzel. Kumaşı terletecek gibi gözükmüyor ama pu deri olduğu için yazın bakacağız artık. Fatura göndermemiş satıcıya mesaj attım umursamadı gittigidiyoru aradım söyledim. 12 saat sonra gittigidiyor beni aradı faturanız pazartesi mail olarak gelecek diye. Satıcı da mesaj attı gitti gidiyor beni aradıktan sonra. Kalça kısmınız genişse yanlarda çıkıntı olmasın. Bana tam oluyor sorun olmuyor. Tekrar ediyorum benim görüşüm değmez. Ama alternatif var mı yok. Gidip mobilyacılardan bakmak lazım bir dahaki alışverişimi öyle yapacağım.

• Arkadaşlar iyi akşamlar, bende bir oyuncu koltuğu almayı düşünüyorum. ilk başlarda 1000TL ye kadar bakıyordum. Ancak o fiyat bandında uzun soluklu olacak bir model göremedim. Sonra hadi 1500 olsun dedim. Ancak bu seferde xdrive da bir iki model buldum onda da stok yok. Sonra bir iki tanede yorum okudum güvenemedim. Sonra iyice bir araştırmaya girdim. Almışken uzun süre kullanmak istiyorum. Mümkünse evladiyelik. En sonunda 2000TL lik bir bütçe ayırmaya karar verdim.(+-200 max.) Sonrasında da marka ve modeller kafa iyice allak bullak oldu. Neyse sadece geleyim.

DxRacer modellerini buldum ama baya bir pahalı maalesef.
    MSI MAG CH120 modeline baktım. Yabancı yorumlar ve incelemeler çok iyi. Baya bir kaliteli duruyor. Baş ve bel yastığı nedense her marka ve modelde ilgimi çekiyor.
    Cougar Armor S ve düz olanı var. Bununda rengi vs si hoşuma gitti. Bunda da burda çok inceleme yorum yok. Yine yabancı yorumlar ve incelemelere baktım. Gayet olumlu yorumlar var.
    Trust markasının birde GXT 707 modeli var. Buda aynı şekilde yabancılar övmüş biraz daha burda pek inceleme yok.

Sizler ne dersiniz? Hangisi iyidir? Ne almalı? Para çöp olur mu? Kalite nasıldır?

Beni en çok cezbedenler 180 derece yatma açısı ve baş ve bel yastıkları. Aradığım ekstra özellikler bunlar.

Önerilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: legolas_06

Arkadaşlar iyi akşamlar, bende bir oyuncu koltuğu almayı düşünüyorum. ilk başlarda 1000TL ye kadar bakıyordum. Ancak o fiyat bandında uzun soluklu olacak bir model göremedim. Sonra hadi 1500 olsun dedim. Ancak bu seferde xdrive da bir iki model buldum onda da stok yok. Sonra bir iki tanede yorum okudum güvenemedim. Sonra iyice bir araştırmaya girdim. Almışken uzun süre kullanmak istiyorum. Mümkünse evladiyelik. En sonunda 2000TL lik bir bütçe ayırmaya karar verdim.(+-200 max.) Sonrasında da marka ve modeller kafa iyice allak bullak oldu. Neyse sadece geleyim.

DxRacer modellerini buldum ama baya bir pahalı maalesef.
    MSI MAG CH120 modeline baktım. Yabancı yorumlar ve incelemeler çok iyi. Baya bir kaliteli duruyor. Baş ve bel yastığı nedense her marka ve modelde ilgimi çekiyor.
    Cougar Armor S ve düz olanı var. Bununda rengi vs si hoşuma gitti. Bunda da burda çok inceleme yorum yok. Yine yabancı yorumlar ve incelemelere baktım. Gayet olumlu yorumlar var.
    Trust markasının birde GXT 707 modeli var. Buda aynı şekilde yabancılar övmüş biraz daha burda pek inceleme yok.

Sizler ne dersiniz? Hangisi iyidir? Ne almalı? Para çöp olur mu? Kalite nasıldır?

Beni en çok cezbedenler 180 derece yatma açısı ve baş ve bel yastıkları. Aradığım ekstra özellikler bunlar.

Önerilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.
    msi mag ch120 incehesapta 1899 olmuştu yanlış hatırlamıyorsam banada çok cazip geldi almamak için kendimi zor tuttum pahalı olduğu gerekçesiyle almadım 1500tlye kadar çıkılcaksa kesinlikle alınmalı bence de

• Bütçeyi arttırdım, akıncı ya da kasırga düşünüyorum bakalım.
  • legolas_06 L kullanıcısına yanıt
    Dxracer alacaksanız giriş modellerini almayın, formula gibi. Oturma yeri dar ve koltuk küçük

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benimde 1k bütçem var xmax düşünüyorum sizce nasıl kullanan var mı ?
  • İki haftadır Seduna Thunder Pro takip ediyorum ama maşallah 10ar 10ar ekleniyor fiyata. Şu an 779TL. Tekrar 600lü seviyelere düşer mi ne dersiniz? Beklemeye devam mı?
  • Arkadaşlar xdrive almaya karar verdim bütçemi 1400 e çıkarıp trendyoldan Xdrive akıncı modeli nasıl kullananan var mı ? sipariş vericem duruma göre keşke fırıtına alabilseydim ama stokta yok
  • garantisi bitmiş adore comfort ofis saldalyesinin yedek parçasını nasıl temin edebiliriz? Faturası falan yok. Tekerleri parçalanıp dökülmeye başladı yakında yere düşmekten korkuyorum.
  • Jester61 kullanıcısına yanıt
    Xdrive modellerini deneme fırsatınız varsa eğer denemeden almayın. Satış sonrası destekleri vs gayet iyi ama denemeden alınca sorun yaşama ihtimali çok yükseliyor.

Xdrive sancak almıştım rahat edemeyince satmak zorunda kaldım.

• Wadjet kullanıcısına yanıt
    Malesef deneme şansım yok :( 1.83-85 boyum var 93-95 kiloyum yaklaşık yaşım 16 yani uzarim biraz daha o yüzden büyük almak istiyorum almışken deneme şansım yok ama sitesindeki tabloya göre uyumlu

• Jester61 kullanıcısına yanıt
    1.90 boy 80 kilo ile Sancak modelinde rahat edemedim. Bel yastığı yetersiz geliyor ekstra almak gerekiyor. Boydan ziyade bacaklarda çok ağrı yapıyordu. Tablolarda güncelleme yapmaları gerekiyor bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

1.90 boy 80 kilo ile Sancak modelinde rahat edemedim. Bel yastığı yetersiz geliyor ekstra almak gerekiyor. Boydan ziyade bacaklarda çok ağrı yapıyordu. Tablolarda güncelleme yapmaları gerekiyor bence.
    https://ziogaming.com/urun/venom-oyuncu-koltugu/?attribute_pa_renk=mavi şu ürün nasıl olur hangisini önerirsiniz xdrive akıncıda çok güzel duruyor
  • hocam selam, Jarvfjallet yanlarında dirsek koymaya yerı yok galiba bi problem oluyormu ?
  • arkadaslar merhaba ıkeadan calısma sandalyesı almayı dusunuyorum ındırım kodu veya banka kampnayası var mı guncel bılen varsa paylasırsa cok sevırım ders calsmak ıcın arıyorum tesekkurler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flakel

hocam yalan söylemiyim foruma cok giren biri değilim o yüzden buraya yazmayı unutabilirim ama özelden kesin dönüş yaparım siz 5-6 gün sonra pm atın ben kesin dönüş yaparım
    hocam merhaba tekrar ürününüz geldimi acaba?
  • JARVFJALLET çok güzel geldi gözüme yabancılar çok övmüş ama stok yok tam buldum derken koltuğu sadece kolçaksız olanları var stokta onu da almak pek istemiyorum en son ne zaman stoğa geldi bu koltuk bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jester61

JARVFJALLET çok güzel geldi gözüme yabancılar çok övmüş ama stok yok tam buldum derken koltuğu sadece kolçaksız olanları var stokta onu da almak pek istemiyorum en son ne zaman stoğa geldi bu koltuk bilen var mı ?
    1-2 gün önce vardı stok. 1 hafta kadar sıkı takip edin bence az sayıda stok giriliyor hemen bitiyor.
  • 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.