Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (278. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.265
Cevap
526
Favori
1.130.364
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ciddi anlamda zio güzel gözüküyor 👏

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir Cins Deli kullanıcısına yanıt
    siparisini gectim bugun zio’nun. bakalim gorundugu gibi mi cikacak

• e55e55e55 E kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Bakındım biraz fiyatı yüksek geldi bana aslında. Ben de koltuk bakarken birkaç görmüştüm bunu fakat hiç güvenemeyip almamıştım onun yerine şansımı xdrive'dan yana kullanmıştım ve de çok memnun kaldım. Gerek firma olsun gerek koltuk çok başarılı. Fırtına serisi boyuma biraz uzun geldiği için rahatsız etmişti fakat tufan serisi tam bana göre çok da rahat ettim.
  • Kemalhsandogan kullanıcısına yanıt
    tesekkurler öncelikle siz de güle güle kullanın. ilk başlarda aklımda xdrive vardı ama beğendiğim ürünlerin stokları yoktu. sonra gezinirken şans eseri bu ürünü gördüm ordan aldık bakalım. %10 yayıncı indirim koduyla 1500 küsüre denk geldi.
  • e55e55e55 E kullanıcısına yanıt
    Oturduğunuz ilk istanbul ise deneyim merkezlerinden gidip test edebilirdiniz orada da indirimli fiyatlara verebiliyolar sanırım. Açıkcası aldığınız ürün hakkında hiçbir bilgim yok 2-3 hafta süreyle ürün araştırdım genelde xdrive'a yöneldim. Bi ara msi takip ettim fakat hiç indirime girmedi en sonunda xdrive trendyolda stok açtı ve siparişimi verdim. Trendyol üzerinde indirimli bir şekilde 1443 TL'ye aldım. Ürünler gerçekten premium hissi veriyor. Bu konu altında zaten bir sürü kullanan arkadaşımız var. Boyunuza ve kilonuza göre en uygun olanı aldığınız zaman hiçbir sıkıntı çıkartmıyor. Zira ben dedim sığamam edemem diye en geniş modellerden biri olan fırtına aldım ve bana büyük geldi yerden biraz yüksek olması ayağımı ağrıttı. Deneyim merkezine şahsi aracımla götürdüm ordaki arkadaş çok güzel ilgilendi ürünleri denetti anlattı. Sonunda tufan serisine karar verdim ve ikisi arasındaki fiyat farkını ödeyerek teslim aldım geldim. 2-3 gündür tufan serisini kullanıyorum gerçekten rahat yani boyunuz 178 civarı ve kilonuzda 77-78-80 civarındaysa çok rahat gelebilir sizede. Tufanın tek dezavantajı geriye yatarken tek parça olduğu için oturma kısmı da dikleniyor fakat açıkcası o da benim sonradan hoşuma gitmeye başladı ayağımın altına bir şey atıyorum uzanıp dizimi, filmimi izliyorum. Koltuk işi gerçekten deneyip alınması gereken bir iş olduğunu ben deneyim merkezine gidince anladım açıkcası.

• Resurrectionn R kullanıcısına yanıt
    kaça satmayı düşünüyorsunuz? hangi şehirdesiniz?
  • Bu oyuncu koltukları nedense bana güven vermiyor.
    İlk etapta tabii ki kaliteli ve hissiyatı güzel gelecektir fakat önemli olan uzun süreli kullanımda koltuğun ne durumda olduğu.
    Atıyorum 1 sene sonra orası burası yırtılıp, süngeri çökecekse verilen onca para direkt çöp gibi zira az buz para değil.
  • Merhaba, umarım faydalı olabilirim şimdi vereceğim bilgiyle. İstanbul - Bayrampaşa da spot çalışan koltuk imalatı yapan yerler var ve fiyatları da gayet uygun. Belki başka yerlerde de vardır ama ben sadece burayı biliyorum. Kendim aldım ve kullanıyorum ha belki deri kaplamaları oyuncu koltukları gibi havalı ve gösterişli değil ama netice de kullanılan sünger kalitesi standart ve suni deri kalitesi de fena değil. Giriş seviyesi olan koltuklarda belki zamanla kullanmaya bağlı soyulmalar olabilir ama ben bir üst model aldığım için 4 sene oldu hiçbir sorun yaşamadım. Zaten her koltukta belli bir saatin üstünde oturumdan sonra illaki rahatsızlık hissedersiniz, koltuk simidi ile ben bu sorunumu da çözdüm size de tavsiye ederim. Bir de halen alamadığım için yandığım TIGER marka bir koltuk var eğer bütçeniz yetiyorsa kesinlikle tavsiye ederim, biraz irice bir koltuk ama kullanımınıza bağlı olarak senelerce rahatça kullanırsınız, umarım yardımcı olabilmişimdir, saygılarımla.

• quote:

Orijinalden alıntı: e55e55e55

tesekkurler öncelikle siz de güle güle kullanın. ilk başlarda aklımda xdrive vardı ama beğendiğim ürünlerin stokları yoktu. sonra gezinirken şans eseri bu ürünü gördüm ordan aldık bakalım. %10 yayıncı indirim koduyla 1500 küsüre denk geldi.
    Dostum bu indirim kodunu nasıl alabiliyoruz. Ben telefonla ulaşamadım, form doldurdum ona da dönüş olmadı. Bence çok kaliteli bir koltuk. Boyum 187cm Kilom 120 fakat hangi model bana daha uygun bilgi alamıyoruz.
  • vipline kullanıcısına yanıt
    ziogaming.com'a girin aşağı tarafta sponsor yayıncılar var. Ödeme ekranına gelin kupon uygula yazan yer var. oradan sponsor yayıncılardan birinin adını yazın aktif oluyor. hangi yayıncının kodunu yazarsanız o da kazanmış oluyor.
  • Selamlar bu modeli almayı düşünüyorum bilinmedik markaları tercih etmektense. Hem ayrıca yedek parça temini de kolay adore'de..

Daha önce satın alıp kullanan var mı aranızda?

https://www.adoremobilya.com/adore-akracing-overture-serisi-profesyonel-pc-oyuncu-ve-yonetici-koltugu-akr-k601o-sy-1-siyah-yesil

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hepsiburada dan 1500 küsüre aldığım msi ch120 geldi. diğer sandalyelerle karşılaştırma yapamayacağım ama ergonomik olarak baya başarılı. malzeme kalitesi de sağlam duruyor. şu sıralar günde en az 12 saat pc başında oturuyorum. önceki sandalyede 1-2 saat çalışınca rahatsız oluyourdum. bunda saatlerce otursanda pek rahatsız etmiyor. tavsiye ederim.

• Şu iki model arasındaki farkı bilen var mıdır? Görebildiğim kadarıyla oturma kısmı pahalı olanda deri gibi ama emin olamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nor

Şu iki model arasındaki farkı bilen var mıdır? Görebildiğim kadarıyla oturma kısmı pahalı olanda deri gibi ama emin olamadım.
    Biri deri diğeri kumaş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • QRX kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • İkea Markus veya Jarvfjallet almayı düşünüyorum aradaki 300 tl farka değer mi sizce?
  • ugur3435 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun baya güzel görünüyor. Fiyatı kontrol ettim 3700 :)

• hed-pe kullanıcısına yanıt
    Ben Jarvfjallet siparişi verdim araştırmalarım sonucu hareketli bel desteği, hareketli boyun desteği ve küçük boyut farkları görebildim.

• Wadjet kullanıcısına yanıt
    Ben de çok inceledim de karar veremedim ama. Bulunduğum şehirde ikea olmadığı için deneme imkanım da olmadı. Markus daha rahat diyenler de var çok karıştı kafam.

• quote:

Orijinalden alıntı: hed-pe

İkea Markus veya Jarvfjallet almayı düşünüyorum aradaki 300 tl farka değer mi sizce?
    İkisini de kullanan birisi olarak Jarvfjallet diyorum. Ayarlanabilir bel ve kafa desteği artısı.

Ama Markus da üzmez eğer bütçeniz ona yetiyorsa.
  • 
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.