Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (277. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.265
Cevap
527
Favori
1.130.626
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Boy aynı hocam. Koltuğu iptal ettim zaten xdrive almayacam. Cuma günü adore açılıyormuş, orda dxracing bakacam. İndirim falan uygun bişe bulursam alıp geçecem çok sıkıldım bu muhabbetten. Hiç bişe bulamazsam max Racing koltuğum var zaten devam ederim onla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mortuuus -- 5 Mayıs 2020; 16:26:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kemalhsandogan kullanıcısına yanıt
    Bugün sattım hocam. Şu oyuncu koltuklarındaki oturma bölümünün kıvrımları beni rahatsız ediyor. Ikea ile bir deneme yapalım bakalım onun yorumları hep olumlu gördüğüm kadarı ile.
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    Evet hocam olumlu gözüküyor hep, aslında oyuncu koltuğu alırken gerçekten deneyip almak lazım internetten siparişe olmuyor bu işler. Oturucaksın bakıcaksın rahatsız ediyor mu etmiyor mu diye. Fırtınada rahat edememiştim ayaklardan ötürü ama bunda çok rahat ettim açıkcası. Çok iyi geldi bana

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIMCI OLUN ACİL KOLTUK ALMAM GEREKİYOR
    https://www.hepsiburada.com/xfly-vendetta-oyuncu-koltugu-kirmizi-cafeye-ozel-1509t0511-p-HBV00000QW3WZ

BU KOLTUĞU KULLANAN VAR MI İYİ MİDİR?
  • Bu İkea jarvf bir bana yaramadı dünyada heralde. Bel desteği belimi ağrıttı. Bel desteğini çıkarttım fitne belim agriyor çok garip gerçekten dandirik yemek takımı sandalyesin de böyle bir şey olmuyor du. Biraz rahat edelim diye 1430 TL para harcadım sonucunda daha çok agrim oluştu. Oturma kısmı da çok sert bence bir süre sonra toto agriyor. Bu pandemi olayları bir geçsin satmaya bakacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Flakel

ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIMCI OLUN ACİL KOLTUK ALMAM GEREKİYOR
    https://www.hepsiburada.com/xfly-vendetta-oyuncu-koltugu-kirmizi-cafeye-ozel-1509t0511-p-HBV00000QW3WZ

BU KOLTUĞU KULLANAN VAR MI İYİ MİDİR?
    Arkadaşlar lütfen gören kişiler boş geçmesin acil ihtiyacım olmasa bu kadar üstelemezdim, çok sağolun şimdiden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsm248

https://ofisel.com/expert-oyuncu-koltuklari/29413-bonus-expert-oyuncu-koltugu-koltugu-yesil-6336y.html?gclid=EAIaIQobChMIlOO7zpOV6QIVjO7tCh2LwwC2EAQYAyABEgL8sfD_BwE
    Biree buna bakiniz yorumlar iyi ama
    Hocam bunu aldınız mı bende bakıyorum 750 tl ye kadar koltuk fiyatı cok uygun geldi bana

• quote:

Orijinalden alıntı: Flakel

Hocam bunu aldınız mı bende bakıyorum 750 tl ye kadar koltuk fiyatı cok uygun geldi bana

Alıntıları Göster
    bu ürüne bende bakıyorum acaba forumda alıp deneyimleyen arkadaş varmı?

ucuz bişey lazım ya bu fiyat aralığında
  • StaNOnE kullanıcısına yanıt
    ben almaya karar verdim ya cidden cok kurcalamamak gerek, yarın sipariş geçicem geldiği zaman özelden bana ulaşabilirsin kafana takılanları sorarsın
  • Flakel kullanıcısına yanıt
    tamm hocam hayırlı olsun ürün gelince buraya da yazarmısınız
  • StaNOnE kullanıcısına yanıt
    hocam yalan söylemiyim foruma cok giren biri değilim o yüzden buraya yazmayı unutabilirim ama özelden kesin dönüş yaparım siz 5-6 gün sonra pm atın ben kesin dönüş yaparım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flakel -- 6 Mayıs 2020; 2:31:26 >
    tamam hocam sağolunuz iyi geceler
  • Ben de güzel ve rahat bir koltuk arayışına girdim. Önerilere açığım.
  • Resurrectionn R kullanıcısına yanıt
    Sizin adınıza üzüldüm ben de İkeanin bu modeline bakıyorum su an stokta var fakat dediklerinize göre denemeden almamak gerekir. 1300-1430tlye değen bir koltuk değil galiba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cemyalcn kullanıcısına yanıt
    Ben bir hata yaptım. İnternetdeki olumlu yorumların çokluğuna ve fiyatına göre denemeden aldım.

Ama tam bir hayal kırıklı bir kere koltuk rahat değil oturma kısmı sert. Bel desteği rahatsız. Kolçakları ayarlanamıyor ve kolçak genişliği fazla.

Ben bu koltuğa sandalyeden geçtim bildiğimiz düz yemek sandalyesinden. Daha rahat etmem gerekirken ağrılar başladı.

Bence kesinlikle Fiyatını hak eden bir ürün değil bu pandemi olayı olmasaydı iade edecektim. 14 gün süreyi geçti yoksa şimdiye çoktan geri göndermiştim.
  • Zio venom kullanan var mi? Xdrive ile zio arasinda kaldim. Zio daha kaliteli gozukuyor.

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: uslan_maz

Diğer koltuk 920 TL etmez mi? Fikrine göre ben de iade edeyim. :)
    koltuk duruyor mu ne derece kullanışlı bir sıkıntısı var mı acaba.
  • Resurrectionn R kullanıcısına yanıt
    Anladım, çok geçmiş olsun. Benimde belde sorun var, ağrı oluyor şimdilik yemek koltuğunda devam eski koltukta attık artık.
    AVMler açılacak ama gider miyim koltuk deneme uğrana sanmam. En iyisi şu süreçte dayanmak..
    Ofiste Goldsit kolçak ayarla müdür koltuğu var tam modeli bilmiyorum olmadı ona bakarım
  • Koltuğun piri MARKUS der ve uzarım...
    Hayır almadım uyduruk bişeye benziyor acıkcası cok rahat edeceğim gibi durmuyor
  • 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.