Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.264
Cevap
526
Favori
1.129.911
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamamdır hocam. Bakalım Trust modeli bir yerde görürsem denerim.
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    Yorumlarda ki abartılı övmelere ve yermelere de aldanma derim. En güzeli deneyerek almak ama malesef gamer diye tabir edilen koltuklar bilgisayar mağazalarında yok.
  • apollonx kullanıcısına yanıt
    Evet o da ayrı bir konu. Dxracer modelini Carrefour'da gördüm. Büyük yapı marketler ve marketlerde bazen olabiliyor. Bakalım bir yerde denk getirirsem deneyip almak istiyorum ben de.

• 4KiLL! kullanıcısına yanıt
    adore'ye o para verilmez ederi max 500 tl, o kadar para vereceksen bürosit veya goldsit modellerine bak derim, markus bursa ikea'ya özel aile kart ile 539 tl...

ben de böyle bir koltuk bakıyorum goldsit quattro ile markus'u bi daha deneyip kararımı vericem, aslında goldsit daha çok hoşuma gitmişti ama bu fiyatı görünce markus'a bir şans daha vericem...
  • niyatovic kullanıcısına yanıt
    hocam bu aile kartını almak için ne gibi şartları var bilginiz var mı ? uzun zamandır kovaladığım bi modeldi ama fiyatı çok pahalı geliyordu değmez diyordum. Bu arada Karaman- ihsaniye tarafında mudanya yolu üstündeki dükkanlara da bakabilirsiniz sağlam ürünler çıkabiliyor.
  • 2 aydır IKEA Markus kullanıyorum ve çok çok memnun kaldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ismailgvn77 kullanıcısına yanıt
    dün gece internetten forum doldurdum bugün kasaların yanındaki kioskta kartı çıkardım 15 dk sonra kullanıma hazır oldu, internetten forum doldurmak şart değil kiosktan da halledilebilir...

gri renkli markus'u alıp kurdum iki adet gri iki adet te bej rengi vardı, az önce baktım diğer gri de satılmış bejler duruyor, sandalye gerçekten de söylendiği gibi çok sağlam boyum 1.80 civarı tam geldi, bence boyu 1.70 altı veya 1.90 üstü olanlar hiç bakmasın...

sandalyeyi uzun süre kullanmak için aldım açıkçası bürosit ve goldsit harici diğer markalara güvenmiyorum, goldsitin quattro modelini de beğenmiştim tam fp ve markus'tan daha rahat ama bir iki yıl içinde kesin kolçaklarını kırardım, kolçak ve ayaklarını değiştirince mükemmel oluyor ama fiyat bine yaklaşıyor o fiyatlara da bürosit alınır...

neyse 539 tl'ye 10 yıl garantili markus ta hiç fena olmadı...

• Bej rengi pek mantıklı değil hocam teşekkürler yine de gidip bi bakacağım belki kıyıda köşede kalmıştır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    ben de bej rengi almazdım, sırf onun için gitmeyin iki tane vardı stokta da 2 tane gözüküyordu, şimdi ürün kalkmış zaten gri renk teşhirde yoktu...
    gri rengi stoklara girmiş 3 adet gözüküyor 31 temmuz son...
  • max 300tlyi geçmeyecek koltuk önerebilir misiniz pc başında 4 saat geçiriyorum ortalama.
    Markus un fiyatı sadece şubeye özel mi?

• Metrekare kullanıcısına yanıt
    evet aşağıdaki linkten inceleyebilirsin hangi şubelerde var...

https://www.ikea.com.tr/ailekart/ozel-urun-indirimleri/bursa.aspx
    teşekkür ederim ,İsyanbulda yokmuş ama takip ederim burada. Geçen hafta gittiğimde denemiştim, çok rahattı.Yazlarıda çok fazla terletmez diye dşünüyorum.
    Yalnız bu oyuncu koltuklarda olan class 4 amortisör varmıdır bunda, genelde 1 sene olmadan normal amortisörü bozuyorum çünkü:D
  • Metrekare kullanıcısına yanıt
    rica ederim, klasını bilemem ama çok sağlam olduğunu söyleyebilirim bozulacak gibi durmuyor hem boşuna 10 yıl garanti vermiyordur ikea, önceki koltuğum deri idi bir daha bana kimse deri koltuk aldıramaz, eski makam koltukları şimdi oyuncu koltuğu diye moda oldu onlar soğuk iklimlerde veya klimalı yerde takım elbise ile kullanmak için, böyle nemli havalarda atletle terli o koltuklarda oturduğumu düşününce içim bir hoş oluyor...
  • Hocam teşekkürler haber verdiğiniz için, gri renkli olanı aldım inanılmaz rahat ve sağlam. Plastik aksamı yok malzeme kalitesi cidden cok iyi keşke daha önce alsaydım. Herkese tavsiye ederim.

• Gün geçtikçe zam geliyor şu markusa bi alamadım gitti önceden hepsi 679 du şimdi koyu grisi 799 olmuş bu gidişle ben alana kadar 1000 tl olur
  • Hepsine zam geliyor.Markusa falan o kadar vereceğima biraz daha çıkarım Nurus alırım diyeceğim neredeyse !https://shop.nurus.com/tr/koltuk-secici/
    Skruvsta falan var , alacaktım aylar önce.Gittim denedim rahat ama ben ara ara yaslanmayı severim bu model sabit onun için vazgeçmiştim.Dİğer yandan artık en uygunu da Skruvsta .Valla kırık koltuk ile kaldık aylardır ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 24 Temmuz 2018; 12:2:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Markus kaliteli mi ? Kullananlar varsa bir bakayım geçmiş sayfalara.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.